Creative Muvo 2: Střídání králů nebo pouhé předání štafety? (první pohled)

creative-muvo-2-nahledak

Přibližně před rokem jsme pro vás testovali Bluetooth reproduktor Creative Muvo Mini, který nás na první poslech učaroval. Tehdy jsme nečekali, že by mohl bezdrátový reproduktor hrát takto nahlas a kvalitně. Dnes to již víme, a tak od Creative Muvo 2 neočekáváme nic menšího než skvělý výkon. Než pro vás ale připravíme celou recenzi, podívejte se na něj v našem prvním pohledu.

Reproduktor Creative Muvo 2: Výrobce vylepšil co mohl

Do redakce nám dorazily hned dva kousky reproduktoru Creative Muvo 2 – ve stříbrné a černé barvě. Možná se podivujete, proč hned dva kousky najednou, že? To proto, že výrobce do nové generace implementoval možnost spárovat dva reproduktory mezi sebou. Díky tomu můžete docílit prostorového stereoefektu zvuku.

Creative Muvo 2

Na samotném reproduktoru můžeme vidět, že se zde odehrávaly drobné změny. Přestože na první pohled jsou si obě generace poměrně podobné, při srovnání vidíme, že na straně s měniči byla vyměněna krycí mřížka, která nyní nese logo výrobce. K drobným změnám došlo i na horní straně reproduktoru. Ovládací tlačítka jsou sice stejného šestiúhelníkového tvaru, najdeme jich zde ale o poznání více. K čemu nová tlačítka slouží si ale povíme až v samotné recenzi.

Creative MUVO 2 – první pohled

Creative MUVO 2 - první pohled

Změny ale nejsou jen kosmetické, nýbrž i funkční. Na zádech reproduktoru můžeme vidět krytku, pod níž se skrývá kromě AUX 3,5mm Jack konektoru také čtečka MicroSD karet. Ta nyní umožňuje používání reproduktoru bez smartphonu. A aby nám výrobce dal najevo, že to s novým reproduktorem myslí vážně, přidal podporu těch nejrozšířenějších hudebních formátů, tedy MP3, WMA, WAV a FLAC.

creative muvo 2

Jak se tedy zdá, Creative vsadil na úspěch nové generace bezdrátového reproduktoru Creative Muvo 2 naprosto vše. Na první pohled by se mohlo zdát, že se mu to vyplatí, ale první pohled může snadno zmást. Jak kvalitní zvuk dokáže nová generace vyloudit se brzy dozvíte z recenze, kterou pro vás již nyní připravujeme. Pokud máte nějaké konkrétní dotazy nebo náměty k vyzkoušení, napište nám je do komentáře a my je určitě vyzkoušíme.

Creative MUVO 2

Creative MUVO 2

7.0
  • Rozměry 67 x 190 x 38 mm
  • Hmotnost 340g
  • Konektivita Bluetooth 4.2, 3,5mm jack, MicroSD
  • Baterie 2200 mAh
  • Zvýšená ochrana IP66
  • Ostatní A2DP, AVRCP, HFP

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)