Menu

Creative Muvo 2: Střídání králů nebo pouhé předání štafety? (první pohled)

Přibližně před rokem jsme pro vás testovali Bluetooth reproduktor Creative Muvo Mini, který nás na první poslech učaroval. Tehdy jsme nečekali, že by mohl bezdrátový reproduktor hrát takto nahlas a kvalitně. Dnes to již víme, a tak od Creative Muvo 2 neočekáváme nic menšího než skvělý výkon. Než pro vás ale připravíme celou recenzi, podívejte se na něj v našem prvním pohledu.

Reproduktor Creative Muvo 2: Výrobce vylepšil co mohl

Do redakce nám dorazily hned dva kousky reproduktoru Creative Muvo 2 – ve stříbrné a černé barvě. Možná se podivujete, proč hned dva kousky najednou, že? To proto, že výrobce do nové generace implementoval možnost spárovat dva reproduktory mezi sebou. Díky tomu můžete docílit prostorového stereoefektu zvuku.

Creative Muvo 2

Na samotném reproduktoru můžeme vidět, že se zde odehrávaly drobné změny. Přestože na první pohled jsou si obě generace poměrně podobné, při srovnání vidíme, že na straně s měniči byla vyměněna krycí mřížka, která nyní nese logo výrobce. K drobným změnám došlo i na horní straně reproduktoru. Ovládací tlačítka jsou sice stejného šestiúhelníkového tvaru, najdeme jich zde ale o poznání více. K čemu nová tlačítka slouží si ale povíme až v samotné recenzi.

Změny ale nejsou jen kosmetické, nýbrž i funkční. Na zádech reproduktoru můžeme vidět krytku, pod níž se skrývá kromě AUX 3,5mm Jack konektoru také čtečka MicroSD karet. Ta nyní umožňuje používání reproduktoru bez smartphonu. A aby nám výrobce dal najevo, že to s novým reproduktorem myslí vážně, přidal podporu těch nejrozšířenějších hudebních formátů, tedy MP3, WMA, WAV a FLAC.

creative muvo 2

Jak se tedy zdá, Creative vsadil na úspěch nové generace bezdrátového reproduktoru Creative Muvo 2 naprosto vše. Na první pohled by se mohlo zdát, že se mu to vyplatí, ale první pohled může snadno zmást. Jak kvalitní zvuk dokáže nová generace vyloudit se brzy dozvíte z recenze, kterou pro vás již nyní připravujeme. Pokud máte nějaké konkrétní dotazy nebo náměty k vyzkoušení, napište nám je do komentáře a my je určitě vyzkoušíme.

creative-muvo-2_65cef6ba246d2541

Creative MUVO 2

7.0
  • Rozměry 67 x 190 x 38 mm
  • Hmotnost 340g
  • Konektivita Bluetooth 4.2, 3,5mm jack, MicroSD
  • Baterie 2200 mAh
  • Zvýšená ochrana IP66
  • Ostatní A2DP, AVRCP, HFP
 

Komentáře

Jodok

z aplikace
17.11.2016 10:00

Má podporu NFC?

Arduino

z aplikace
17.11.2016 15:44

Nema NFC… A mna by zaujimal vykon (W) ten nikde v parametroch nevidim

Skautik

Lukáš Kymla 0

z aplikace
17.11.2016 18:05

Kdyz to bude mit 2W tak to bude moc. S reprodukci hudby to rovnez nebude mit nic spolecneho.

Kulichoid

kulichoid 58

z aplikace
17.11.2016 21:57

Jak dlouho to hraje na jedno nabutí? Lze to použít (přes mobil) jako budík? Hraje tam přes mobil rádio? A je možné přehrávat skladby ze dvou mobilů (synchronizace mezi mobily)? A jak je to s použitím venku?

ondrej3

z aplikace
18.11.2016 2:42

Nevím jak tenhle ale nedávno jsem si pořídil Creative Muvo Mini a nemůžu si ho vynachválit, na 10 hodin provozu se dostanu bez problémů, hlasitý je víc než dost v poměru k velikosti a kvalita taky není špatná, za 1300 si myslím, že skvělá koupě

DannyMacho

Daniel Macho 0

z aplikace
18.11.2016 12:59

Již brzy vydáme celou recenzi, která všechny vaše dotazy zodpoví 😉

davehabe

z aplikace
19.11.2016 12:17

Důležité pro každou recenzi je srovnání s konkurencí. Doufám, že nevynecháte.

Dr.80

20.11.2016 0:26

kulichoid: prva generacia je mozna pouzivat cez mobil ako budik tak si myslim ze toto dokaze aj druha (je to len prehravanie zvuku v urcitom case takze by to mal dokazat kazdy reprak :D).

SA: porovnajte to s prvou generaciou po stranke vydrze ale aj kvality zvuku (mam prvu generaciu a som celkom spokojny), potom by bolo vhodne porovnanie zvuku pri prehravani z pamatovky a cez bluetooth :)

RSS (komentáře k článku)