Věděli jste? Legendární Counter-Strike si na jedno kliknutí zahrajete i v prohlížeči

Counter-Strike prohlížeč
  • Legendární Counter-Strike 1.6 si můžete zahrát v prohlížeči
  • Nemusíte nic instalovat a do hry se připojíte během pár sekund

Counter-Strike 1.6, jeden z nejikoničtějších kompetitivních titulů v historii, je už nějakou dobu hratelný přímo v prohlížeči. Hra, která spatřila světlo světa v roce 2003 (a dodnes ji mnozí považují za tu nejlepší verzi “céeska”) je dodnes poměrně dost oblíbená. Dokonce oblíbenější, než novější Source. Nejpopulárnější je samozřejmě verze Global Offensive, která prošla od doby svého představení velkými změnami a další se chystají. Pokud se tedy nudíte v práci, nebo kdekoliv jinde a nechce se vám instalovat herní klient, můžete si ji vyzkoušet i vy.

Prostřednictvím webu play-cs.com si můžete vybrat z několika map a herních módů. Nechybí samozřejmě Bomb Defusal, Hostage Rescue či Deathmatch a mapy jako de_dust2 či de_inferno. Hrát můžete s náhodnými účastníky, nebo také s přáteli. Na jedno kliknutí a dokonce i bez registrace (bez které se však nemůžete účastnit rank hodnocení) se tak můžete znovu vrátit do nostalgických časů a užít si skvělou zábavu.

PLAY COUNTER STRIKE ON YOUR WEB BROWSER!!

PLAY COUNTER STRIKE ON YOUR WEB BROWSER!!

Mimochodem, pokud byste si chtěli zahrát Counter-Strike i na Androidu, máte tu možnost. Tedy, skoro. Už nějakou dobu je totiž v Google Play dostupná oblíbená řežba Standoff 2, která je v podstatě kopí oblíbené střílečky.

Standoff 2
Standoff 2

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Hráli jste dříve Counter Strike 1.6?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)