Conect’Em – spojíte je všechny?

1

Conect’Em je hra založená na spojování modrých kuliček k sobě, to je možné jen horizontálním a vertikálním směrem a na každé z nich je číslem uveden počet požadovaných spojení. Konexe mezi dvěma kuličkami může být buď jednoduchá nebo dvojitá. Pokud kuličku spojíte se správným počtem jiných, zezelená a pokud ji spojíte vícekrát než je zadáno, zbarví se do červena.

Tato logická hríčka má tři herní módy, mód „Hlavolam“ obsahuje 40 světů po 100 levelech, což je celkem 4000 levelů a mnoho hodin zábavy. Body získáváte za počet tahů a dosažený čas v levelu. Dále jste hodnoceni (podobně jako v Angry Birds) jednou až třemi hvězdičkami za celkový výsledek v úrovni. Druhou variantou je „Arkáda“ kde vždy začínáte od 1. úrovně a hrajete tak dlouho, dokud vás to nepřestane bavit. Hodnotí se pouze dosažené body. Poslední možností je „Hra s časem“, při které na začátku dostanete časový limit 45 sekund a musíte se dostat do co nejvyššího levelu. Za dobře a rychle vyřešený úkol můžete získat časový bonus a tím si limit prodloužit. Svoje skóre můžete sdílet s hráči z celého světa a zjistit tak, jak si vedete v porovnání s ostatními.

Hra má příjemné ovládání a není nikterak výkonově náročná, lépe se hraje na větších displejích, kde je trefování do kuliček o mnoho snadnější. Ideálně se hodí pro zahnání dlouhé chvíle, při čekání na zastávce nebo v čekárně u lékaře. Zelenomodrý design, který nijak neruší při hraní, je velmi líbivý a jednoduchý. Reklama zde sice je, ale jen v nabídkách a ne ve hře samotné, kde by mohla zabírat místo. Obejít se bohužel musíte bez hudby, zvukem je doprovázeno jen například spojení dvou kuliček.

Celá hra je kompletně přeložena do češtiny a z Android Marketu si ji můžete stáhnout zdarma. Hru vytvořili vývojáři, kteří slaví úspěchy s hrami Bubble Blast nebo Mouse Trap. Hra patří k nejoblíbenějším hrám zdarma na Marketu a o tom svědčí jak vysoký počet stažení, tak vysoké hodnocení (4,5/5 hvězdiček).

 

 

Connect’Em
Magma Mobile
Verze1.0.3 (1. 10. 2011)
Velikost4,9 MB
1.5+

Zdarma

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)