Aktualizace pro Chrooma Keyboard přidává mnoho novinek

Chrooma Keyboard

Jedna z nejoblíbenějších klávesnic na Androidu dostala významnou aktualizaci. Chrooma Keyboard 4.0 se dostala z beta testování, přináší několik zásadních novinek. Pojďme se na ně podívat.

Chrooma Keyboard ve verzi 4.0 dostává GIF obrázky nebo lepší emodži

Díky uzavřenému partnerství s Giphy, se lidé dočkali rychlého hledání GIF obrázků, které půjdou poslat přímo z klávesnice. Další novinkou jsou návrhy emodži ikon, které se budou nabízet podle toho, jaká slova budete psát. Bylo přidáno také rychlé tlačítko pro emodži a záložka, ve které naleznete poslední použité emodži.

Chrooma Keyboard 4.0

Chrooma Keyboard 4.0

Po vzoru některých konkurenčních klávesnic, přidává také neuronovou síť pro lepší predikci slov, která budete psát. Pokud budete nějaké slovo psát často špatně, Chrooma umožní vložit slovo na blacklist, tak abyste ho příště již nemohli napsat. Nová aktualizace také přidává lepší kontrolu na kopírovaným textem, kdy se dá vybírat z několika posledních slov, které jste napsali. Jednou z posledních novinek je pak to, že navigačnímu baru můžete měnit barvu. Samozřejmě pak nechybí oprava bugů nebo vylepšení výkonu.

Chrooma Keyboard - RGB & Emoji Keyboard Themes
Chrooma Keyboard - RGB & Emoji Keyboard Themes

Chrooma Keyboard můžete stahovat zdarma z Google Play. V aplikaci se pak dá koupit prémiová verze, která otevře více funkcí.

Používáte klávesnici Chrooma? Jste s ní spokojení?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)