Menu

Chrochtátko (nejen) pro vaše děťátko

Jak naznačuje titulek článku, aplikaci Chrochtátko nejvíce ocení ti nejmenší, ale zaručeně pobaví i mnohé dospělé. Středobodem aplikace je roztomilé animované prasátko Pigy, které pochází ze stejnojmenného dětského internetového rádia Pigy.cz. Na prasátko je možné sahat nebo s ním třást spolu s celým telefonem, reakcí na tyto podněty jsou animace a různé vtipné hlášky a popěvky.

Chrochtátko - úvodní obrazovka

 

 

Prasátko také pečlivě poslouchá (přes mikrofon telefonu), a všechno co slyší, zopakuje svým pisklavým hláskem. Pokud jste se ještě nesetkali s tímto typem aplikací (např. u populární série Talking od Outfit7), věřte tomu, že vás tohle opakování změněným hlasem zaručeně pobaví, u dětí pak vyvolá salvy smíchu. Nejde přitom jenom o zábavu, poslechem vlastní řeči si mohou malé děti nenásilnou formou zlepšovat správnou výslovnost.

Prasátko reaguje na dotyky, zatřesení telefonu, opakuje vlastním hláskem všechno, co slyší

 

 

Aplikace je zdarma a pokud máte menší dítě, které občas necháváte hrát na svém telefonu nebo tabletu*, určitě Chrochtátko Pigy doinstalujte do základní výbavy. (*Aplikace zatím není podporovaná na poslední verzi Honeycombu 3.2)

Chrochtátko
Lagardere Active
VerzeLiší se dle zařízení (6. 1. 2012)
VelikostLiší se dle zařízení


Zdarma

Prasátko Pigy z Chrochtátka pochází z dětského internetového rádia Pigy.cz

Dětské internetové rádio Pigy.cz je možné naladit na webu www.pigy.cz nebo využít aplikaci pro Android s názvem Pigy.cz. Vybrat je možno ze 3 druhů vysílání: Pohádky, Pohádkové písničky a Disko Trysko.

Pigy.cz
Lagardere Active
Verze2.0.0 (23. 11. 2011)
Velikost1,4 MB
2.1+


Zdarma

 

Komentáře

Lien

Lien

16.1.2012 18:25

Tak jsem to vyzkoušel a na SE RAY rozpadnutá grafika prasátka… nápad dobrý, provedení nic moc.

JirkaH

JirkaH

16.1.2012 23:04

inspirace jasna, provedeni velmi slabe

letec

letec

17.1.2012 9:42

Na iPadu je to fajn, ale na androidu mi to prijde dost horsi. Ale i na iPadu mi chybi volba ze nahravat po stisku tlacitka a ne po rozpoznani zvuku z okoli.

palo

palo

18.1.2012 20:09

Pěkná blbost :DD

phaneuf

phaneuf

22.1.2012 13:27

strasna hloupost a navyse se ani nezobrazuje jeden staticky obrazek spravne.

RSS (komentáře k článku)