Menu

Launcher Chameleon má zelenou

Před nedávnem jsme Vás informovali o velmi zajímavém projektu s názvem Chameleon. Tento velmi slibně vypadající launcher právě na Kickstarteru vybral požadovaných 50 000 dolarů, a tak je jisté, že určitě spatří světlo světa. Navíc ještě zbývá 10 dní, takže vývojáři určitě vydělají ještě nějaký bakšiš k dobru. Pokud se chcete v srpnu stát také majiteli tohoto launcheru, stačí přispět minimálně 5 $ a dostanete k němu přístup dříve, než se objeví na Google Play.

A v čem je tak zajímavý? Chameleoni jsou schopni měnit svoji barvu podle terénu, kde se nachází a tento Launcher se bude chovat podobně. Můžete si tak přichystat několik různých ploch, které se budou měnit v závislosti na Vaší poloze (pomocí GPS), nebo třeba podle denní doby, či si je budete moci přepínat ručně. V Chameleonu budou dostupné také speciální widgety pro populární aplikace, které budete moci také hodně upravovat.

Jaký názor máte na tento launcher Vy?

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz (Paradise) pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu. Děkujeme!

[Upravil: Jan Dolejš]

 

Komentáře

Kokon

Kokon

6.6.2012 10:40

a k čemu je to dobré, že se mění obrazovka podle GPS?? :o)

Parad!se

Parad!se

6.6.2012 10:40

Díky za zveřejnění :)

Stepaan

Stepaan

6.6.2012 10:41

No… Nebyl bych tak optimistický. Jsem v mailinglistu tvůrců. Objevil se u nich problém s platbami přes Amazon (z týmu odešel američan a jedině američané smějí využívat platby přes Amazon). A Kickstarter využívá k převedení peněz od lidí k vývojářům výhradně Amazon. Takže osud celého projektu je momentálně nejistý.

renoar

renoar

6.6.2012 10:41

A není náhodou jen pro tablety?

Stepaan

Stepaan

6.6.2012 10:47

renoar: Ano, jen pro tablety, navíc jen pro ty s rozlišením 1280×800 (údajně zatím).
Mimochodem, update #10 a #11. To je vlastně stejný text, co mi přišel mailem: http://www.kickstarter.com/projects/gaborvida/chameleon-a-better-home-screen-for-your-android-ta/posts

Sambick

Sambick

6.6.2012 12:39

Neni to sice podstatne, ale autor by si mohl precist par radku o tom proc vlastne chameleoni meni barvu a kdy, kdyz uz jde s kuzi na trh ;-) Nicmene kocnept je to povedeny a pokud jej dotahnou do uspesneho konce, tak za nej rad zaplatim…

Jirka

Jirka

6.6.2012 14:33

S platbami přes Amazon je to sice pravda, ale vývojáři kontaktují přispěvatele (jsem mezi nimi) a snaží se situaci řešit. V každém případě tvrdí, že to na vývoj a termín nebude mít vliv.

harantd

harantd

6.6.2012 20:04

keby vytvorili aj pre telefoyn a nie pre tablety alebo bdue aj na telfony dostpuny?

RSS (komentáře k článku)