Černý pátek aneb Slevová smršť v Google Play – díl druhý (čtvrtek)

slevy cover2

Slevy spojené s Černým pátkem jsou již v plném proudu, včera jsme vás informovali o první dávce zlevněných aplikací v Google Play, dnes jsme tu s další, opět nabitou sbírkou. Pro ty, kterým první díl utekl, připomeňme, co Černý pátek vůbec je. Jedná se o každoroční čas, kdy výrobci a prodejci dramaticky snižují ceny svých výrobků. Akce je populární především v USA, ale začíná se šířit i do dalších zemí. Slevy se nevyhnuly ani obchodu Google Play, a tak máme příležitost nakoupit spoustu obsahu za málo peněz.

Pojďme se rovnou podívat na dnešní “nášup”:

Anomaly Korea

Anomaly Korea je hra, kterou byste rozhodně neměli minout. Máte rádi tower defense hry? Chtěli byste si je zahrát naopak? Přesně to nabízí tituly série Anomaly. Ve hře se ujmete nikoli role obránce, nýbrž útočníka. Vaším úkolem bude proklestit si cestu do cílového bodu. K dispozici máte spoustu jednotek s různými vlastnostmi. Při hraní vás určitě zaujme krásné grafické zpracování. Anomaly Korea je skvělou volbou pro všechny stratégy. V akci můžete hru pořídit se slevou 75% za 0,99 $. Pokud vás série Anomaly zaujala, zakupte si i druhý díl, jehož podrobnou recenzi, jsme vám nedávno přinesli.

anomaly_korea_screenshot_010

Anomaly Korea
Anomaly Korea

Riptide GP2

Šplouchající voda, adrenalinové skoky a hlavně rychlost – tak bychom mohli shrnout obsah hry Riptide GP2. Jedná se o druhý díl úspěšných závodů, ve kterých nepálíte pneumatiky na asfaltu, ale řítíte se kanálem na vodním skútru. Oproti svému předchůdci nabídne pokračování vylepšenou grafiku, lepší fyzikální model vody a vln, propracovanější modely závodních strojů nebo dynamičtější osvětlení. Třešničkou na dortu je vedle režimu kariéry, multiplayer. Hru v akci seženete za 0,99 $ místo obvyklých 2,99 $.

unnamed

Riptide GP2
Riptide GP2

The Amazing Spider-Man

Vžijte se do role Spider-mana a braňte dobro před zlem. Titul od věhlasné společnosti Gameloft nabízí pěkné grafické zpracování a spoustu zábavy. Ve hře se pohybujete “GTA stylem”, tedy svobodně. Můžete šplhat po všech budovách, procházet se městem a plnit úkoly, které se vám naskytnou. Protivníky vyřídíte pomocí nejrůznější combo úderů, které postupem času odemykáte. Gameloft vám za tuto hru běžně naúčtuje 6,99 $, ve slevě si ji můžete pořídit za 0,99$, což dělá slevu 86%.

The-Amazing-Spider-Man-android-iphone-gameloft

f8ce51b727a673ed30456363cae0d281?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

ProCapture – camera + panorama

Ve slevách samozřejmě nejsou pouze hry, ale i ostatní zajímavé aplikace. ProCapture si klade za cíl vylepšit vaši základní aplikaci pro pořizování snímků. Hlavními přednostmi jsou režimy Panorama a Wide shot. První automaticky zkombinuje až 12 fotek a vytvoří panoramatický snímek ve vysokém rozlišení. Wide shot funguje podobně, ale kombinuje pouze tři snímky. Důležitou vlastností je pokročilá redukce šumu. Tvůrci slibují jeho snížení až o 30%. Uživatelské rozhraní je intuitivní a v současné době se aplikace těší hodnocení 4,5. Ve slevě je dostupná za 0,99 $, což představuje slevu 75% oproti normální ceně.

ProCapture-Camera-Panorama

ProCapture-Landscape

ProCapture
ProCapture

SkySafari

Rádi se díváte noční oblohu? Chcete poznat kde je jaké souhvězdí a dozvědět se mnohem více? V aplikaci je zahrnuto přes 46 tisíc hvězd, všechna nejznámější souhvězdí, encyklopedický popis zajímavých hvězd a podobně. Se SkySafari se také můžete podívat na oblohu z jakéhokoli místa na Zemi a procházet se v čase. K dispozici jsou hvězdné konstelace 100 let do minulosti i do budoucnosti. Pokud tedy chcete ohromit svou partnerkou znalostí všech viditelných hvězdných obrazců, SkySafari se vám bude hodit. Aplikace dosáhla na hodnocení 4,5 a ve slevě ji můžete mít za 0,99$.

PlusTabletSaturnOrbit

b056815cd5911a3b00e70ea2ee6e6e43?s=128&d=retro&r=G
The app was not found in the store. :-(

Matěj Machytka
O Autorovi - Matěj Machytka

Akční a věčně pozitivní člověk, studující svůj vysněný obor - marketingovou komunikaci a PR. Ujíždím na elektronické hudbě, zajímám se o DJing a jsem pravidelným… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)