Call of Duty: Mobile: Jak stáhnout a nainstalovat herní pecku roku 2019

Jak stáhnout a nainstalovat

Populární série stříleček Call of Duty chystá příchod na mobilní platformy, kde bude chtít konkurovat gigantům jako Fortnite nebo PUBG. Že nejde jen o klon úspěšného žánru Battle Royale se můžete přesvědčit již teď, beta byla totiž uvolněna pro Indii a my jsme si pro vás připravili jednoduchý návod, jak si tuto novinku vyzkoušet. Hra byla zpřístupněna skrze čínský obchod TapTap a je již od začátku Free to Play, mikrotransakce ale samozřejmě nechybí.

CALL OF DUTY MOBILE BATTLE ROYALE – ANDROID GAMEPLAY

CALL OF DUTY MOBILE BATTLE ROYALE - ANDROID GAMEPLAY

První dojmy jsou za nás velmi pozitivní. Animace pohybu, přebíjení zbraní i mapy jsou velmi povědomé a ihned se budete v Call of Duty cítit jako doma. Hned na začátku jsou dostupné módy Battle Royale a týmový deathmatch. Oba fungují skvěle, jsou rychlé a zábavné. Přidaná hodnota a funkce z PC/konzolových bratříčků Call of Duty dávají hře už od začátku punc kvality a grafika je snad i o něco lepší než u PUBG. Rozdělení na třídy a speciální schopnosti, které se hráčům zpřístupňují podle poškození soupeřů, jsou chytrým vypůjčením z žánru MOBA a přidávají další element zábavy.

Hra je samozřejmě náročná na výkon telefonu a optimalizace ze začátku nemusí být na všech zařízeních perfektní. Jestli přemýšlíte o koupi nového telefonu a chtěli byste mít jistotu, že s podobnými hrami nebude mít potíže, připravili jsme pro vás příručku pro výběr nejlepšího mobilu na hry. Pokud váš telefon vše bez potíží zvládá, podělte se s námi do komentářů o vaše dojmy a postřehy.

Beta pro Austrálii spuštěna

Návod jsme aktualizovali, jediná změna je v připojení přes VPN na server z Austrálie.

Jak stáhnout a nainstalovat Call of Duty Mobile? (aktualizováno)

  1. Stáhněte si US verzi TapTap obchodu zde.
  2. Vyhledejte Call of Duty, zvolte variantu “Try” a spusťte stahování.
  3. Stáhněte si ProtonVPN a zvolte server Austrálie. Může se stát, že na první pokus vyskočí error. V takovém případě se připojte na jiný server v nabídce Austrálie. Případně zkuste jinou VPN, například tuhle.
  4. Poté stačí hru spustit a vybrat, zda chcete hrát jako host, nebo se přihlásit přes Facebook.

Call of Duty Mobile 📲 Jak stáhnout a nainstalovat herní pecku roku 2019

Call of Duty Mobile 📲 Jak stáhnout a nainstalovat herní pecku roku 2019

Na recenzi si se můžete těšit hned po oficiálním vydání hry i pro Českou republiku, ke kterému by nemělo být daleko. V té se podrobně podíváme na zapojení zombie do herního módu Battle Royale, vyzkoušíme, jak se hra hraje s ovladačem a samozřejmě i kolik zabírá místa, jaké jsou ostatní nároky a jestli vám mikrotransakce nebudou přerůstat přes hlavu.

Update 4. 6. 2019, 18:15: Po aktualizaci na verzi 1.0.2(.1) byl omezen přístup jen pro hráče nalézající se fyzicky v Indii. Ihned jsme vyzkoušeli, zda se toto omezení nedá obejít aplikací pro falešnou GPS polohu, ale bez úspěchu. Bohužel, budeme si tedy muset počkat do oficiálního vydání. Pokud bychom nalezli cestu, jak hru opět zprovoznit, budeme informovat. Pokud byste naopak o nějaké věděli vy, nezdráhejte se ji s námi sdílet do komentářů.

Chybová hláška CoDMobile

Update 5.6. 2019, 16:00: Pomalu ale jistě se objevují VPNky, které umí obejít blokaci na základě polohy. Děkujeme uživateli Janci za nalezení a vyzkoušení první z nich. Pokud najdeme více možností, ideálně neplacených, budeme článek aktualizovat.

Update 6.6. 2019, 10:45: Beta v Indii byla ukončena, momentálně tak nezbývá, než se předběžně zaregistrovat v Obchodě Play. V případě, že by vyšla nová beta, budeme článek opět aktualizovat.

call of duty mobile beta konec

Update 10.6. 2019, 15:15: Dnes dopoledne byla spuštěna beta pro Austrálii. Náš psaný návod jsme aktualizovali. Pokud budete postupovat podle videonávodu, jediná odlišnost je volba serveru VPN. Namísto Indie zvolte Austrálii a budete připojeni k lobby.

Jak se těšíte na Call of Duty: Mobile?

zdroj: Magician Games

Jakub Palata
O Autorovi - Jakub Palata

Dění ve světě technologií sleduju každý den, abys ty mohl jen vygooglit, co tě právě zajímá. A když zrovna nejsem online, nejspíš sedím u Hearthstonu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (30)