Menu

Pojď ovlivnit budoucnost Svět Androida, teď máš možnost!

Není to tak dávno, co mobilnímu trhu kralovala Nokia a Symbian, na telefony jsme si kupovali vyzvánění a většinu zařízení z dovozu jsme museli komplikovaně odblokovávat pro použití u lokálního operátora. Pro někoho vzdálená minulost, pro jiné jako by to bylo skoro včera. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, jedno je jasné. Online magazín Svět Androida vás už 8 let den co den informuje o tom nejlepším ze světa Androida. Dříve jsme hodně papouškovali informace ze zahraničí, protože dostat se k pořádnému Android telefonu byl kumšt. Dnes už naštěstí tolik ne a máme možnost vyzkoušet si spoustu zajímavých zařízení ještě dříve, než se objeví na pultech obchodů.

Poměr vlastního obsahu roste, což je pro nás prioritou a už více jak 1/3 obsahu je unikátní. Až do dnešního dne jsme napsali 19 259 článků, vy jste na to zareagovali 72 785 komentáři (super). Celkem si u nás vytvořilo účet více jak 120 tisíc Android uživatelů. K tomu všemu si každý měsíc přečtete více jak 4 miliony stránek. To není vůbec špatné, když si člověk uvědomí, že (zatím) nejsme žádné velké media vydavatelství, ale jen banda nadšenců, kteří měli to štěstí a jejich koníček se stal i jejich prací :).

narozeniny svetandroida 8 let

Jak můžete budoucnost Svět Androida ovlivnit i vy?

Nebudeme se ale bavit o tom kolik úspěchů a pádů, jsme doposud zaznamenali. Pojďte raději společně s námi mrknout do budoucnosti Svět Androida, kde si ukážeme, jak jí můžete ovlivnit i vy. Jak řekl jeden z naších konzultantů, za dobu naší existence jsme otrhali všechna nízko položená jablka. To byla ta snazší část a teď nás teprve čekají ty pravé výzvy :). Než ale začneme cokoliv upravovat, je potřeba zjistit co děláme dobře a kde to skřípe. Pak určit priority a intenzivně se pustit do realizace. Se všemi těmito kroky nám můžete pomoci i vy a ovlivnit budoucnost vašeho oblíbeného Android magazínu k lepšímu. Přestože, uživatelský feedback sbíráme už velmi dlouho a na mnoha místech (v komentářích, sociálních sítích, na emailu a ve výjimečných případech i osobně). Někdy je velmi těžké rozlišit, zdali onen feedback je užitečnou konstruktivní kritikou, nebo je jen reakcí trolla, který neměl dobrý den. Jak to změnit?

Vytvořili jsme pro vás systém, do kterého můžete jednoduše zadat “návrh na vylepšení”, nebo lajkovat a komentovat ty, se kterými budete souhlasit. Skvělá příležitost vyjádřit se na jednom místě a společně s ostatními ovlivnit v čem a jak projekt vylepšit. Je pro nás důležité mít možnost vidět Svět Androida i vašima očima. Na oplátku za váš čas umíme slíbit, že hlas bude mít velkou váhu při rozhodování, kterým směrem se budoucnost Svět Androida vydá. A každý měsíc realizujeme minimálně jeden z “návrhu na vylepšení”.

Návod, jak přidat “návrh na vylepšení” Svět Androida?

  1. Jít na tuto speciální stránku
  2. Mrknout, zdali vás názor už někdo nesepsal dříve
  3. Pokud ano, dát Like (máš jich až 30 za měsíc), pokud ne …
  4. Pomocí tlačítka “Zaslat nový návrh na vylepšení” jej zaslat do systému
  5. Co nejpodrobněji popsat váš zlepšovák a v čem by byl užitečný (přidat můžete obrázek a podrobnější popisek)

 

Po nějaké době váš feedback v redakci zpracujeme a vy se dozvíte, zdali budeme/nebudeme realizovat, proč a kdy. Vše vám přijde na email. Díky tomu tak budete mít jistotu, že neprošvihnete nasazení svého “návrhu na vylepšení”. Každý měsíc nasadíme jeden zlepšovák a v článku vždy uvedeme jeho autora a kdo se na něm podílel nejvíce.

vylepseni navrhy

V roce 2018 nám budou radit ti nejlepší

Se zpracováním nejen vašich nápadů nám letos budou pomáhat ti nejlepší z nejlepších. Aby se vám web lépe používal a vydělal nějakou kačku na další vylepšování, nám bude radit Jan Kvasnička (UX a business). To, aby vás neminul žádný ze zajímavých článků, se postará uznávaný SEO specialista Pavel Ungr. Začínáme taky spolupracovat s jedním ze špičkových SEO nástrojů s názvem Marketing Miner od českých autorů. Přestože, tato informace v textu zabrala pouze několik vět, bude to pro nás výzva a věříme, že na konci roku společnými silami změníme Svět Androida k nepoznání, ale tím správným směrem :).

Děkujeme, že nás podporujete. Zapojíte se i teď?

 

Komentáře

Zdenek1981

Zdenek1981 -1

10.1.2018 18:35

Je to neuveritelny. 8 let…

Jackal

10.1.2018 18:43

“Pro někoho vzdálená budoucnost” asi malo byt minulost :)

Sagitarius

sagitarius64 0

10.1.2018 19:11

Tak já nevím, ale tenhle článek je už vyloženě provokace ze strany redakce. Vy chcete nározy lidí??? To snad ne! Spousta lidí vám tady už leta píše o chybách v přihlašování, máte to v 3.14či. Už dlouho vám tady píše spousta lidí, že nejsme debilové, kterým musíte po 30 vteřinách hrnout do hlavy, ať se přihlásí k odběru novinek. Máte to v 3.14či. Když zablokuju tuhle hlášku, začnete otravovat hláškou, že jsem zablokoval odběr novinek, ať ho povolím. Jste už horší a otravnější než pojišťováci, a to už je vrchol.
Děláte ty stránky pro lidi, jak se tady chlubíte, nebo vás jen baví lidi nasírat a otravovat jim život?
Můžete klidně můj účet zrušit a celej web si narvat- víte kam. Co je moc, to je příliš.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

10.1.2018 19:27

Zdenek1981: Jo no letí to, ale pěkné roky :)
Jackal: Díky v zápalu psaní jsme to všichni přehlédli. Opraveno
sagitarius64: Můžete buď přiložit ruku k dílu a pomoct, aby se některé věci pohnuly, nebo dál k tomu přistupovat jako doposud, což nepomůže vám, ani nám.

pehe

10.1.2018 19:57

Naprosto souhlasím s sagitarius64…. Vždyť dodnes jste nezprovoznili ani blbou apku na 100%…..Jedete uz jen podle toho z čeho něco kápne o ničem jiném z Vaší strany to už daaaaavno není……… Bohužel

Radeg

radeg 22

10.1.2018 19:59

@Petr Mišák:
Však vám sagitarius64 napsal co čtenáře mj. štve.
Vaše reakce? Nechápu ji.

cardi

10.1.2018 20:19

sagitarius64: naprostý souhlas :) ale redakce ti napíše vžicky nějakou kravinu :D viz pan Mišák, který napiše uplnou hov….

Milan Stanek

10.1.2018 20:36

Svět Androida čtu každý den. Nemám výtky, jen tak dál. Snad jen vylepšit aplikaci stejného jména. Jinak supr!!

Bost

z aplikace
10.1.2018 20:53

ahoj, všechno nejlepší k narozeninám.. čtu vás denně a klidně i několikrát za hadi nu se dívám na aplikaci, jestli náhodou není nějaký nový článek.. to pak docela trpím přes víkend nebo přes svátky, kdy skoro nic nepíšete, ale plně to chápu.. na web nechodím vůbec.. a na google play vaše aplikace už docela dlouho vůbec není.. blíží se doba, kdy přejdu na novější telefon a tím se rozloučíme nejen s aplikací ale nejspíš i s vámi, je to škoda.. takže hodně šťastných dalších let..

bufalobil

z aplikace
10.1.2018 21:40

jsem rad ze to je jak to je apku chtel Mišak zlikvidovat pamatuju ty hromady které napsal proč uz apka nemůže fungovat. nakonec ji nechali a fungují uz i komentáře takze diky Mišaku

Slunickoooo

slunickoooo 0

10.1.2018 22:07

Udelejte apku at jede. taky sem diky tomu ze se do ni nedostanu prestal chodit pravidelne dene ale uz jen sporadicky. V apce se nejde prihlasit a tim ani komentovat komentovat a pres webove rozhrani mne to vse jen stve a spatne se orientuji, musim posouvat i zleva doprava proste vse brrrr na tabletu. Jinak sem spokojen.

Hosan77

z aplikace
10.1.2018 22:25

Po dlouhé době se mi podařilo přihlásit, před časem jsem se dotazoval proč se nejde přihlásit, a bylo mi odpovězeno že apka SA bude končit, vidím že jsem nebyl jediný, jsem rád že pokračuje, jsou tu i dobré články…

LufyCZ

10.1.2018 22:50

Bost: appku si můžeš přeposlat (jako .apk soubor) na nový telefon

TonyKuba

TonyKuba 9

10.1.2018 23:43

Svět Androida čtu pravidelně a všechno. Někdy jsou ty články skvělé, dobré, někdy se i zasměji nad naivitou pisatele. Jsem už trochu odrostlejší, válečné dítě, přesto mě problematika zajímá a beru to jako učení a cvičení mozkových závitů. Jako celek web chválím, přesto si však neodpustím jednu jizlivost. Ta vyskakovací hláška k odběru novinek je opravdu pitomá.

maronka007

10.1.2018 23:55

Neustále problematické přihlašování – ať už normálně, přes socky nebo na mobilu… to je dost velký problém, ale to už tu píšeme měsíce…

Mazec

11.1.2018 6:28

Aplikace se dá stáhnout zde: https://m.apkpure.com/svetandroida-cz/eu.inmite.sa.reader

Ale slouží jen ke čtení. I přes přihlášení se komentář neodešle…

JarousC

11.1.2018 8:44

Taky čtu pravidelně, ale asi přestanu, pokud nezmizne ta odporná hláška…opravdu nechci novinky!

Karle

karle40 27

11.1.2018 9:35

Včera jsem šel dát návrh. Prý tam žádné ještě nejsou. Slušně jsem napsal, aby omezili počet nabídek k zasílání zpráv. Odeslal jsem, návrh jsem uložil – a pak tam zase žádný nebyl. Buď redakce nebo web si z nás dělají holou zadel.

Leader83

11.1.2018 9:57

Hodil by se nějaký web update i když je pravda že graficky je ta zelená ok. Pořád tu jsou ty dojmy že to je trochu postarší ale redakce ani nemá web desingéra tudíš nápad ve hvězdách. Další věc je multimediální podání stačí se podívat na takovej Mobilenet CZ jejich videa byli před dvěma lety “o ničem” a teď jsou u 100K subíku takže jestli chcete zvýšit působení tohle je cesta tím správným směrem.

Jozef Filka

11.1.2018 10:33

Svět Androida čtu pravidelně, denně. Články jsou většinou skvělé, vícekrát mi pomohly postupem či upozorněním na nějakou skvělou appku. Negativum vidím v té vyskakovací hlášce, která každou chvíli vnucuje přihlášení k odběru novinek, i když je už odebírám…nemá to logiku a je to otravné.
K výročí přeji vše NEJ!

Kulichoid

kulichoid 117

11.1.2018 10:45

Ocenil bych apku a lepší vyhledávač, kde jen zadám klíčové slovo (např. baterie) a vyjedou mi všechny články, které se týkají baterií. A u týdenní hlasovačky by mě vždy zajímal celkový počet hlasujících.

Abkraka_a

AlešA 7

11.1.2018 11:50

Vše nejlepší k narozeninám, méně haterů a vice kaček do redakce.
Jinak hlasuji pro zobrazení počtu hlasujicich

Filip Nowak

11.1.2018 13:51

Dejte prosím pryč to opakované zobrazení hlášky “Nechte si zasílat novinky na email”. Zobrazuje se mi to každou chvíli a začíná mi to už lézt pořádně na nervy.

SeppWinkler

SeppWinkler 11

11.1.2018 13:52

Pridávam sa k tým, čo viac chvália, ako hania. Áno, všetko má svoje muchy a nedostatky a komerčný svet tlačí všetkých jedným smerom. SA však patrí k tým lepším webom. Kto chvíľu strávil čítaním Živě.cz alebo Živé.sk, vie, o čom píšem :) Tak, nech sa darí!

ic

11.1.2018 16:38

Ahoj Martini :D

Jackal

11.1.2018 20:24

Rovnako drzim palce nech to vyjde este aspon na dalsich 8 rokov ;) Citam vas denne, pripajam sa k nazoru, chcelo by to uz poriadnu mobilnu appku, ved ste predsa “Svet Androida” :)

Trent

trent -1

12.1.2018 0:14

Takže pan Mišák, jako obvykle, nezklamal. Sice žádá širokou veřejnost o názory, ale pak je odpálkuje že můžou buď remcat nebo pomoci.
Do pr… vždyť jste se ptal, co zlepšit a kolega odpověděl, co udělat lépe… Neotravovat s přihlášením. A vy reagujete takto? Tak chcete návrhy, nebo chcete poplácat po zádech, jak to děláte dobře?
Pokud to chcete opravdu dělat dobře, možná by bylo od věci nedělat z pravidelných čtenářů kr*tény a poslouchat a připouštět si jejich stížnosti. Pokud budete reagovat takto( a že to takto dělá pan Mišák celou dobu, co sem chodím), nikdy svůj stín nepřekročíte. Prostě zase jen prázdné fráze a z nedostatku se dělají přednosti za které vlastně mohou sami čtenáři. Takže znovu, co chcete vlastně slyšet?

Trent

trent -1

12.1.2018 0:36

A zrovna kolega Sagitarius64 to vystihl naprosto přesně, co čtenáře pálí. Čtenáře, co se chodí alespoň 4 a více let… A že jich sem také hodně chodit přestalo.

Za sebe mohu konstatovat že co není aplikace, místo toho, abych sem chodil několikrát denně, chodím sem v lepším případě několikrát za měsíc.

Jak byste si tedy představoval konkrétní pomoc? A berete u té pomoci v potaz, že zatímco, některým SA slouží jako zdroj obživy, pro některé je SA jen zdroj informací?
Abych taky přidal nějakou konstruktivní připomínku, začněte zase využívat služby korektora.

Radeg

radeg 22

12.1.2018 10:28

Koukám, že návrhy na vylepšení a jejích plusy a mínusy redakci docela rozdrtily.
Poslední článek na webu je ze včerejška 16:08.

Radeg

radeg 22

12.1.2018 11:35

Aha, tak už preventivně ani nové návrhy přidávat nejdou.

Radeg

radeg 22

13.1.2018 15:58

No, vážení, konec!
Na PC se nemohu přihlásit. Jako, ne že bych neznal přihlašovací údaje, zadával je špatně, či co. Ale nikde na celém webu jsem nenašel přihlašovací formulář.
Jdu si hledat jiný zdroj informací o Androidu.
Pa.

Daevis

David TrlicaRedaktor 34

13.1.2018 17:12

Po celkovém krátkém výpadku vlivem přetížení serveru jsme zaznamenali některé přetrvávající problémy, které momentálně řešíme. Abyste i nadále mohli bez větších omezení konzumovat informace z našeho webu, museli jsme některé funkce dočasně vypnout (registrace, login, premium …). Za vzniklé problémy se omlouváme. Jakmile problém vyřešíme. Na sociálních sítích vydáme oficiální zprávu k tomu, co se přesně stalo. Děkujeme za pochopeni. Tým Svět Androida

Trent

trent -1

13.1.2018 22:14

Některé funkce… Koukám, že mezi to patří i ta otravná výzva k odběru novinek. To je škoda. Tak užitečná funkce a je pryč. Co si teď počnu?

Jakubkaderavek

jakubkaderavek80 0

22.1.2018 16:31

jen tak dál

Enolka

Vis Maior 1

31.1.2018 15:30

Prosím Vás, je ta mobilní aplikace funkční, nebo už je konec? U mě už nejde

Jakubkaderavek

jakubkaderavek80 0

1.2.2018 15:22

super, díky za info

RSS (komentáře k článku)