Biologic: Ochraňte svůj telefon na kole či při turistice

BioLogic Bike Mount WeatherCase for Galaxy

Mobilní telefony se díky svým nadstandardním funkcím zařadily do výbavy turistů či cyklistů, neboť nám mohou při cestování poskytnout neocenitelné informace. V případě jízdy na horském kole či turistice v nepříznivých podmínkách je ovšem telefon vystaven náporu vnějších vlivů, které mu nedělají dobře. Telefon je proto potřeba patřičně chránit, ale zároveň jej mít stále po ruce. V případě cyklistů dokonce stále na očích, aby mohl sloužit například jako GPS navigace. Společnost Biologic představila dvě odolná pouzdra, která se o ochranu našich telefonů postarají.

První z pouzder s označením Biologic WeatherCase je určeno především pro telefon Samsung Galaxy S4 a menší telefony do velikosti 137 x 70 x 8 mm. Tato ochrana neznemožňuje ovládání dotykového displeje, navíc umožní přístup k přednímu i zadnímu fotoaparátu. Dva zipy umožní vklínit do pouzdra také nabíjecí kabel, což se při delších cestách může hodit. Biologic WeatherCase je uvnitř vypolstrován, čímž drží telefon ve správné pozici a zároveň tlumí vibrace. Systém AnchorPoint zaručí pevné přichycení pouzdra k řídítkům kola.

V nabídce nalezneme také pouzdro s označením Biologic Bike Mount Dry Bag, které je určeno pro větší telefony do velikosti 152 x 80 x 12 mm a je plně vodotěsné. Obal je vodotěsný až do jednoho metru a je dodáván se šňůrkou na krk, takže jej lze využít i při pěší turistice či například jízdě na vodě.

BioLogic Bike Mount Dry Bag for Galaxy

BioLogic Bike Mount WeatherCase for Galaxy

Obě novinky lze zakoupit přímo na webu společnosti AZUB Bike a stojí 890 Kč.

zdroj: tisková zpráva

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)