Bill Gates vzkazuje, že uživatelé Androidu jsou frustrovaní

android

Vážení a milí čtenáři, několik dní přemýšlím o tom, jestli se svěřit a napsat tento článek. Nakonec jsem se rozhodl a řekl si, ven s ním. Hned z kraje bych vám měl vzkázat asi toto. Používáte Android? Pak musíte být opravdu frustrovaní jedinci. Nic jiného o vás vlastně ani nelze říci. Zbláznil jsem se? Ale kdepak! Jen vám vzkazuji, co si o nás myslí Bill Gates.

Bill-Gates

Je toho na vás asi hodně. Hned takhle z kraje jsem do vás narval takovou silnou kávu, že? Předpokládám, že nyní přemýšlíte, co je to zase bláboly. Také jsme byli překvapeni a to prosím velmi. O Billu Gatesovi se toho v poslední době mnoho neví. Před lety předal vládu nad Microsoftem a nyní se věnuje… evidentně komentování. V nedávném rozhovoru Gates o uživatelích systémů iOS a Android opravdu prohlásil, že jsou nešťastní a frustrovaní: „Nemohou psát, nemohou vytvářet dokumenty a nemají Office.“ Od svých zařízení totiž čekáme to, co nám běžně nabízejí PC, ale ono to tam prý není. Úplně mne to vyděsilo. Na tabletu s Androidem mi určitě ze všeho nejvíc chybí to neustálé zamrzání a pravidelné restartování. Pomalu chátrající trh s PC zabírají rozmáchle tablety. Dříve rodina potřebovala počítač a podle některých průzkumů si někteří lidé domů prostě a jednoduše pořídí tablet. Nehrají hry, nepíší sáhodlouhé statě ve Wordu. Potřebují na internet, občas nalézt informace a někdy se trochu pobavit. K tomu jim tablet stačí a zjevně to někoho štve.

android

Gates samozřejmě velmi rychle dodá několik superlativních informací k tabletům s Windows 8 a nezapomene zdůraznit, že tady najdeme úplně všechno. No proč ne, je to pochopitelné, že nenechá na holičkách systém a zařízení, do nichž Microsoft vkládá velké naděje. Ale říkat o nás, že jsme frustrovaní uživatelé? To je zoufalé vymezování se proti konkurenčními systému a navíc značně za hranicí fér hry. Já si vzpomínám na frustrující okamžiky, kdy jsem se snažil rozběhnout svůj osobní počítač a nešlo mi to. My máme Android rádi. Navíc argument, že nemůžeme editovat a psát texty, je přeci nepravdivý. Co si myslíte o Gatesově rozhovoru? Je to normální? Nebo podpásovka?

Zdroj: Androidauthority

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (66)