Menu

Během konference Mobera se uskuteční souboj vývojářů jednotlivých platforem

O srovnávání jednotlivých mobilních platforem není nikdy nouze, pravděpodobně poprvé však mají 5. září v rámci brněnské konference Mobera možnost utkat se vývojáři při tvorbě aplikace od úplného základu. Multiplatformního Mobera Hackathonu se účastní 2-4 členné týmy, jejichž cílem je vytvořit pro svou oblíbenou mobilní platformu aplikaci na zadané téma. Aplikace se vytváří od úplné nuly a týmy by měly být schopny ji předvést alespoň v beta verzi na konci Mobera Hackathonu (tedy po 6-7 hodinách práce).

Účastníkům hackathonu budou po celý den k dispozici mentoři pro jednotlivé platformy (Android, iOS, Windows Phone 7 a Symbian). Téma vyvíjené aplikace se týmy dozvědí na začátku dne, aby do soutěže vstupovaly se stejnými podmínkami.

Na Mobera Hackathonu se podílejí GUG.cz & Google, Nokia, Microsoft a iStyle. Pro tvůrce nejlepší aplikace v každé platformě budou připraveny tyto ceny:

  • Lego Mindstorm a VIP vstup na Google Developer Day pro všechny členy nominovaného týmu
  • Bezplatné služby Jihomoravského Inovačního Centra
  • Bezplatný vstup na konferenci Mobera pro všechny členy týmu
  • Coworking prostory v HUB Praha
  • a další ceny od jednotlivých partnerů

Registrace na Mobera Hackathon je zdarma, další informace jsou k dispozici na stránkách GUG.cz a na webu konference Mobera.

 

Tato zprávička byla zaslána čtenářem portálu SvetAndroida.cz pomocí formuláře Napište vlastní zprávičku o Androidu.
Děkujeme

 

Komentáře

neco

neco

29.8.2011 11:24

Tipuju si ze pro rapidni vyvoj bude nejlepsi WP7 diky vyvojovym nastrojum jako Visual Studio a MS Blend. Otazkou je jak budou cesti WP7 vyvojari zkuseni. No jsem hodne zvedavy na vysledek :)
*no flame*

Petr Houška

Petr Houška

29.8.2011 13:37

Souhlasím s “neco”. Ačkoliv Android vlastním, tak svojí protinu vyvýjím pro WP7.

Rizeczek

Rizeczek

29.8.2011 13:52

Udajne Mobera nebude, tak jak to je?????????

cZip

cZip

29.8.2011 18:54

Oznameni na strankach:
Jsme strašně líto, Vám oznamujeme, že letošní konference je Mobera odložen z důvodu organizačních změn a se bude konat příští rok.

Pokud máte nějaké dotazy týkající se výsledná situace, prosím, neváhejte se zeptat . Byli bychom rádi, když vaše osobní pocity o konferenci, její program, nebo nějaké návrhy, také.

Přes konference se koná v letošním roce bychom rádi uvidíme příští rok na Mobera 2012.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 26

29.8.2011 21:21

no tak to je nám moc líto. Snad příští rok to už vyjde.

Karel Novotný

Karel Novotný

30.8.2011 0:21

Bude akorát tak velký hovno. Konference je zrušena. Díky bohu. Kolik lidí by asi tak dalo za vstupenku více než 3000,- Kč. To bych šel raději na večeři s hulvátem a darebákem Klausem. I tam bych se možná dočkal větší pravdy, než na tomto brněnském fiasku. Kdo by tam jezdil? Jedině nějakej vandrák s nakradeným a za peníze ukořisstěným Porsche. Fuj. Hanba.

RSS (komentáře k článku)