Menu

ASUS PadFone se začne prodávat od poloviny dubna

Na letošním Mobile World Congress, který se konal v Barceloně, jsme si konečně osahali a vyzkoušeli nového obojživelníka od společnosti ASUS PadFone. Konkrétní data, kdy se začne prodávat i u nás, prozatím neznáme. Víme ale, že na Taiwanu je jej možné předobjednávat již od dnešního dne. Objednávky by měly být odeslány do 20. dubna. To by mohl být náznak toho, že se uvedení ASUS PadFone pro Evropu přibližuje.

Celý komplet (telefon, tablet, klávesnice a stylus) bude stát zhruba 18 500 Kč. Tablet a Bluetooth stylus/headset se bude prodávat za 16 000 Kč. Jestliže si chcete pořídit telefon samostatně, připravte si kolem 11 500 Kč.

Katalog Android zařízení

Katalog Android zařízení

Specifikace, recenze, galerie, video, hodnocení, porovnávání...

Pro více informací navštivte náš katalog zařízení.

Zdroj: Engadget.com

 

Komentáře

Luke

Luke

6.4.2012 12:20

Ten koncept vypadá zajímavě a vzhledem k tomu že se poohlížím jak po tabletu tak po telefonu, bude dílema jestli koupit tohle nebo Infinity a nějaký s-fon k tomu…

Stepaan

Stepaan

6.4.2012 13:13

Nojo, je to docela darda… Ale na druhou stranu by pak (snad) nebylo několik let potřeba nic kupovat… :-D

Shavel

Shavel

6.4.2012 13:27

Mě osobně se moc zamlouvá jen ten telefon, akorát nikde nemůžu najít, jestli má přímo i mocroHDMI, což bych předpokládal, když se připojuje k tomu tabletu pomocí nějákých 2 zdířek. BTW o co jde s tím stylusem, o tom sem se nikde nedočetl.

Vikosek

Vikosek

6.4.2012 13:33

Hurá :)

Stylus je stylus + na volání v případě telefonu dockovaném v tabletu/klávesnici -> přeci jen volat s tabletem/netbookem u ucha není ono :)

Stepaan

Stepaan

6.4.2012 13:36
Luke

Luke

6.4.2012 13:37

Ten stylus je takový tužkoidní headset – tedy místo telefonu držíš u ucha tužku :D

Ale vypadá to, po prvním šoku, docela hezky.

Shavel: microHDMI je pouze ve stejšně, v telefonu nee.

Luke

Luke

6.4.2012 13:57

Možná ještě jeden malinký dotaz:
Jak moc je problém u tohoto zařízení s aplikacema? Tedy jestli si koupím app pro ten telefon, jak to bude šlapat v tablet-modu? Nebude problém, že primárně mám app pro telefon a pak šup na tablet? nebo hry pro tablety pak budou na tomto šlapat jak?

Tedy možná je to zcela bezpředmětné, ale moc se v tomto nevyznám.

Jenda

Jenda

7.4.2012 6:46

Jak jsem psal již dřívě, na tento výrobek čekám. Dosluhuje mi telefon a chtěl bych i tablet a klávesnici využiju maximálně, protože to budu mít i místo netbooku. Koncept je to skvělý. Asi ne úplně pro každého, ale o tom android taky trochu je. Mít možnost výběru. Asus na poli tabletů slušně jede. Transformery, Infinity a teď Padfone. Fakt dobrý. A pokud na tom ještě pojede Ubuntu, pak není co řešit.

Jenda

Jenda

7.4.2012 6:50

To Luke: S aplikacemi si myslím problém nebude. V tomto zařízení bude ICS,což je systém určený jak pro telefony,tak pro aplikace. I dnes ti běží aplikace pro telefon na tabletu. Mnohdy to sice nevypadá hezky, ale to už je chyba autora aplikace, že nezajistí lepší vzhled na větším rozlišení. A právě proto si myslím, že toto zařízení bude hodně dobré. Když bude aplikace na tabletu nepoužitelná, můžu vytáhnou telefon a aplikaci spustit na něm. Ale vzhledem k tomu ICS to snad bude vyřešené.

mark516156

mark516156

17.4.2012 18:57

takže půlka dubna je za námi a padfone stále na heureka.cz nevidím …

Vstepik

Štěpán Víteček 0

17.4.2012 19:31

TO mark516156: Útržek z tiskové zprávy – …”ASUS oznámil, že zařízení PadFone bude od 20. dubna v prodeji na tchaj-wanském trhu, a nyní je již možné si ho tamtéž předobjednat”…”V krátké době bude prodej PadFonu zahájen také v Singapuru, Hongkongu, Německu a v dalších evropských zemích”.

RSS (komentáře k článku)