Menu

Hra ARK: Survival Evolved vyšla zdarma na Android. Nabízí perfektní 3D grafiku

V poslední době jsme mohli vidět vydání několika nových herních telefonů. Mnozí se ptali, které mobilní hry by se vlastně měli na nich hrát. A nově vydaný ARK: Survival Evolved je přesně ta hra, kterou byste na herním telefonu měli mít. Nabízí skvělou grafikou a hodně podobnou hratelnost jako PC verze. Plusem je navíc to, že na Android či iOS ji můžete hrát zdarma.

ARK: Survival Evolved přežíváte na ostrově s dinosaury

Pokud nejste seznámení se sérií ARK, tak pro vás máme rychlé shrnutí. Před několika lety byla spuštěna v betaverzi na PC, velmi rychle se stala jedním z hitů, a to i když oficiálně ještě nevyšla. Později se dostala na konzole a třeba i na VR. Všechny hry z této série spojuje to, že v nich najdeme dinosaury.

Přímo v ARK: Survival Evolved přežíváte na tropickém ostrově. Stavíte, tvoříte, lovíte atd. nic převratného oproti jiným survival hrám. Hlavní odlišnost přichází s dinosaury, se kterými můžete bojovat, nebo si je ochočit. Hodně oblíbená je hra v online módu. Dobrou zprávou je, že tohle všechno, včetně multiplayeru je dostupné i v mobilní verzi.

Už podle traileru můžete vidět, že se nejedná o nějakou jednoduchou mobilní hru, která těží z názvu. Jedná o plnohodnotnou mobilní hru, podobně jako můžeme vidět u PUBG Mobile, anebo v blízké budoucnosti u Fortnite. Změna oproti PC a konzolové verzi je v ceně. Zatímco “velká” verze hry stojí několik desítek dolarů. Mobilní verzi můžete stahovat zdarma a vývojáři to vynahrazují mikrotransakcemi s tím, že existuje speciální Primal Pass, se kterým si kupujete mimo jiné místo na lepších serverech. Hru už v těchto dnech najdete na Google Play.

ARK: Survival Evolved
ARK: Survival Evolved

Jak se vám líbí mobilní hra ARK: Survival Evolved? Vyzkoušíte ji?

Zdroj: 9to5google.com

 

Komentáře

Wortos

wortos 62

15.6.2018 11:54

hral jsem to jako betu jeste na iphone 7 (presel jsem na android) tak pred mesicem a vubec me to nenadchlo spotreba baterie byla extremni cca za 15min 20 procent …ale pro milovnika zanru to bude pecka .. graficky mi to taky neprislo nic extra .. co se tyka hratelnosti tak to bude fakt hard

RSS (komentáře k článku)