Menu

Aplikace Skype projde velkou změnou. Co se chystá za novinky?

Aplikace Skype
Aplikace Skype projde velkou změnou. Co se chystá za novinky?
Ohodnoťte článek

Aplikace Skype pro Android je docela dobře navržená. Má hromadu funkcí, což ale přináší mínus v tom, že někteří uživatelé si stěžují na to, že je pomalá nebo vůbec nefunguje. Microsoft si je toho vědom a rozhodl se ji razantně předělat.

Aplikace Skype dostane úplně nový design

Nová aplikace Skype dostane zcela novou podobu, a to od ikon až po samotné rozhraní. Například ikonky na liště budou vypadat stejně jako ve Windows 10 verzi. Ohledně funkcí je plusem to, že většina z nich zůstává a přidává se několik novinek, některé vítáme více, jiné zase ne. Mezi ty méně oblíbené novinky bude pravděpodobně patřit i integrace vyhledávače Bing.

Ten se integruje přímo do rozhraní chatu, díky čemuž se dá rychle vyhledat požadovaný dotaz. Škoda je, že Bing stále nefunguje tak dobře v České republice a nedosahuje stejných kvalit jako konkurenční vyhledávače. Další novinkou je pak integrace služby Giphy, která nabídne podobně jako u jiných chatovacích messengerů rychlý přístup k velké databázi GIF obrázků.

Přidána také byla možnost reagovat na jednotlivé příspěvky, což se hodí hlavně ve skupinových chatech. Na další novinky si budeme muset počkat, stejně jako na datum vydání, které bohužel nebude někdy v následujících týdnech.

Máte problémy se Skypem na Androidu?

Zdroj: mspoweruser.com.

Komentáře

Milan4exa

Milan4exa

16.2.2017 21:23

Skype vůbec nepoužívám, program který ztratil dech.

kulichoid

kulichoid

z aplikace
16.2.2017 21:28

Jestli chce uspět, bude muset nabídnout mnohem víc než Messenger, Viber a Whatsapp dohromady. Což pochybuju, že to jde.

František Očenáš

František Očenáš

z aplikace
16.2.2017 21:34

môj osobný pocit je že Skype je už rovnako mŕtvy komunikátor ako ICQ

RedRose

RedRose

16.2.2017 23:11

taky si myslim, ze Skype uz svou zaslou slavu nevrati…

honzah

honzah

17.2.2017 7:32

skype postupne umira, jeste tam muzou zabudovat objednavani zajezdu a odpuzovac komaru. Bing je ve skype uplne k nicemu, radeji mohli vylepsit volani, treba s externi klavesnici, neco k cemu je skype urcene

Jerry7650

Jerry7650

17.2.2017 8:57

MS by měl hlavně řešit polofunkčnost Skypu…. Je to naprostá tragédie. Některé zprávy mi dojdou i s týdenním zpožděním a to jsou obě strany online, na mobilu se náhodně ukončuje, pokud běží zároveň na mobilu i PC, tak třeba dojde zpráva na PC, já odpovím a za 5 minut dorazí na mobil…. A to v lepším případě, protože někdy ji nevidím na mobilu vůbec…. Se spolehlivostí Whattsap nebo Messenger se to nedá vůbec srovnat.

Be3x

Be3x

17.2.2017 10:46

Skype je šunt od doby kdy se o něj začal starat Microsoft, ostatně pohřbí to jako další věci co už umrtvil.

RSS (komentáře k článku)