Menu

Nejnovější aplikace z Google Play #193: vyřešte si milostný život

Připravili jsme pro vás zbrusu nový hudební přehrávač a aplikaci, která vám pomůže zbavit se otravného spamu. Jako další tu máme moderní program pro evidenci a správu poznámek. Na závěr vás čeká aplikace, která prý pomůže vyřešit váš milostný život. Ano, je tu pondělí a s ním tradiční nový díl seriálu Nejnovější aplikace z Google Play.

harmony – A music player – hudební přehrávač

Dnešní přehled začneme dosud oficiálně nevydaným přehrávačem hudby, nazvaným prostě harmony. Podle jeho autorů se jedná jedinečný hudební přehrávač s podporou přehrávání zvuku a videa. Z mnoha funkcí jmenujme například podporu zobrazování textů písniček, vizualizace, ekvalizér či vylepšené podání basů.

Zásadní vlastnosti a funkce se dají shrnout do čtyř kategorií:

 • Hudební knihovna – podpora playlistů, automatická správa, audio i video.
 • Přehrávání hudby – pěti až desetipásmový ekvalizér, vylepšené podání basů, nastavení hlasitosti.
 • Integrace se systémem – automatické přehrávání, vizualizace, podpora oznámení a zámku obrazovky.
 • Uživatelské rozhraní – podpora obrázků alb, zobrazování textů písniček, adaptivní prostředí.

Aplikace je k dispozici zdarma, za 20 Kč si pak můžete pořídit prémiovou verzi s několika funkcemi navíc. Program si zatím nainstalovalo přes sto uživatelů.

Pokud telefon používáte jako hudební přehrávač, ale tato aplikace vás neoslovila, můžete se podívat na další ve článku, kde doporučujeme nejlepší hudební přehrávače.

Temp Mail – Temporary Email – obránce před spamem

Chtějí po vás nějaké webové stránky či aplikace e-mailovou adresu? Pokud zadáte svůj skutečný e-mail, riskujete v některých případech zaplavení schránky nevyžádanou poštou. Účinným řešením takové situace je dočasná schránka, kterou založíte, použijete například k zobrazení registračního odkazu a ona se po čase sama zruší. Služba Temp Mail poskytuje dočasnou, bezpečnou a anonymní e-mailovou adresu – to vše zcela zdarma. Budete tak moci zapomenout na spam, reklamní sdělení a další poštu, zasílanou obvykle roboty. Vaše skutečná poštovní schránka zůstane čistá a v bezpečí.

Aplikace funguje jednoduše: když po vás někde budou chtít zadat e-mailovou adresu, jednoduše si založíte “jednorázovou” schránku v Temp Mailu. Na tu pak přijmete nezbytné e-maily od daného poskytovatele služby – například různé potvrzovací e-maily, registrační kódy a podobně.

Temp Mail je také k dispozici jako doplněk pro všechny hlavní webové prohlížeče (Chrome, Opera, Firefox). Aplikace pro Android je v Obchodě Play k dispozici od ledna a za tu dobu si ji stáhlo přes sto tisíc uživatelů. Její průměrná známka je velmi pěkných 4,8. 7 MB velký balíček můžete instalovat na zařízení s Androidem 4.0.3 a vyšším.

Temp Mail - Temporary Email
Temp Mail - Temporary Email

Quick Reminder Pro : To Do Notes Reminder Pro – poznámkový systém

Hledáte šikovnou aplikaci pro správu poznámek? Pak můžete vyzkoušet zatím nevydanou aplikaci Quick Reminder Pro. Jejími hlavními devizami mají být snadné a rychlé vytváření poznámek spolu se zobrazováním připomínek v oznamovací oblasti.

Jako hlavní vlastnosti a funkce jsou jmenovány:

 • Rychlé vytváření poznámek (údajně do tří sekund).
 • Možnost odložení připomenutí.
 • Aktualizace, odstraňování a sdílení poznámek.
 • Evidence historie poznámek.
 • Moderní vzhled ve stylu Material Design.
 • Možnost skrýt oznamovací oblast během práce v aplikaci.
 • Různé ikony pro poznámky.
 • Volitelná akční tlačítka v oznámení (odložení/odmítnutí/smazání).
 • Možnost nastavení trvalého oznámení probíhajícího upozornění.

Instalační balíček, který lze použít na telefonech a tabletech s Androidem 4.0.3 a novějším, zatím vyzkoušelo více než tisíc uživatelů.

Velmi populární aplikací pro správu poznámek je Google Keep, kterému se na našem webu často věnujeme.

LuvCoachMe – vyřeší váš milostný život

Jako poslední v dnešním přehledu je další nevydaná aplikace. Jmenuje se LuvCoachMe a pomůže vám v oblasti lásky a vztahů. Zlomové srdce, nízké sebevědomí, zamilování do špatných lidí. Asi každý trpěl alespoň jedním ze jmenovaných problémů a snažil se najít odpovídající řešení. Autoři vytvořili aplikaci, která pomůže lidem opravit jejich milostný život.

Aplikace LuvCoachMe spojuje psychologické a herní prvky. S pomocí odborníků na vztahy nabízí on-line kurzy speciálně připravené pro lidi, kteří si neumí představit svůj život bez chytrého telefonu. Kurzy jsou rozděleny do tří kategorií: pro nezadané, uživatele ve vztahu a na zvýšení sebeúcty. Stačí zvolit odpovídající kategorii a zapojíte se do kurzu, který vás povede formou zábavných každodenních úkolů.

Protože při cestě k nápravě milostného života by měla v první řadě začínat u sebe, věnují se první lekce důležitému tématu vlastního sebevědomí a schopnosti mít rád sám sebe.

Aplikace je k dispozici zdarma, bohužel se v ní neobejdete bez znalosti anglického jazyka. Dosud ji vyzkoušelo jen něco přes padesát uživatelů. LuvCoachMe můžete instalovat na Android 4.1 a vyšší.

LuvCoachMe
LuvCoachMe
Developer: LuvCoachMe
Price: Free

Předchozí díly seriálu Nejnovější aplikace z Google Play

Objevili jste v Obchodě Play zajímavou novou aplikaci? Dejte nám o ní vědět v diskuzi!

Komentáře

Vratislav_zmi

Vratislav Zámiš 0

17.7.2017 8:01

Ahoj, rád bych všem do příštího dílu doporučil svoji novou aplikaci Smoothie recepty (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vratislavzamis.smoothies), která je celá v češtině.

Snad se bude líbit :)

Karelk

Karel Kiliánexternista 8

17.7.2017 8:03

To: Vratislav Zámiš
Díky, zapisuji si :)

Radeg

radeg 5

17.7.2017 8:44

Česky?
Vždycky to byly ovocný koktejl, bábovka, perníček.
Dnes to musí být smootie, muffin, cookie, ale pořád pijeme a jíme totéž.

Karelk

Karel Kiliánexternista 8

17.7.2017 8:46

To: radeg
Tak je potřeba sledovat trendy :). Také znám to, čemu se dnes říká “smoothie”, jako “koktejl”. Ale od té doby se slovo “koktejl” používá spíš pro míchané ne/alkoholické nápoje, zatímco “smoothie” je módní slovo, určené pro nápoje mixované.
Neříkám tak ani tak, ale chápu autora, že chce zájemce o tento trend lákat tímto klíčovým slovem.

Vratislav_zmi

Vratislav Zámiš 0

17.7.2017 10:52

@Karel Kilián: Díky! :)

@radeg: Je to tak, jak říká Karel. Nejsem velkým fanouškem “moderních slov”, ale pod slovem koktejl si představím drink co si dám v hospodě. Český název pro smoothie mě upřímně žádný nenapadá.

Radeg

radeg 5

17.7.2017 12:00

“Ovocný koktejl”?

Karelk

Karel Kiliánexternista 8

17.7.2017 12:03

To: radeg
Jenže ono smoothie nemusí být nutně ovocné. Co jsem slyšel od lidí, cpou do toho všechno možné, včetně zeleniny, ořechů, špenátu, různých semínek apod. Čili “ovocný” nepojme všechny ty možnosti, které smoothie znamená.

BTW: také nemám rád “násilně” převzatá cizí slova, ale obávám se, že nějaký snadno přijatelný ekvivalent k smoothie asi náš jazyk nemá :(

majxik09

17.7.2017 12:30

redeg: No, Coockies jsou spise susenky nez pernicky :). A ovocny koktejl? To se mi spise predstavi Jahodove Daiquiri, nez smoothie. Uprime, kdyz to mamka pripravovala, tak tomu vetsinou rikala rozmixovane ovoce :)

Милан4еха

17.7.2017 13:08

.. pise neni kompatibilni s vasim zarizenim /5.1/ :( Asi mi bude muset ta moje udelat zase koktejl misto smoothie

Karelk

Karel Kiliánexternista 8

17.7.2017 13:39

To: Милан4еха
Zvláštní. V Obchodě Play deklarují 4.1 a vyšší. Co na to autor?

To: majxik09
Nám máti jako dětem dělala coby koktejl ovoce rozmixované s mlékem. Čili zase něco jiného, než pod tím vnímám dnes. Ale ekvivalent pro smoothie v naší mateřštině prostě nevidím :(

Милан4еха

17.7.2017 14:48

fnovak

17.7.2017 16:06

A jak se v angličtině říkalo mixovaným nápojům před tím, než se objevil výraz smoothie?

Vratislav_zmi

Vratislav Zámiš 0

17.7.2017 16:36

@Милан4еха To je ale opravdu zvláštní, jak píše Karel Kilián, aplikace je kompatibilní s Android 4.1+

Napadlo mě, vzhledem k přezdívce, že aplikace je dostupná jen pro Česko a Slovensko, jestli se náhodou nenacházíte / nemáte v mobilu nastavenou jinou zemi.

Милан4еха

17.7.2017 22:15

To: Vratislav Zámiš – žiji v Bulharsku, s tím se setkávam poprvé. Jaký smysl má omezení, že je “jenom pro Česko a Slovensko”?

Vratislav_zmi

Vratislav Zámiš 0

19.7.2017 9:20

@Милан4еха Omlouvám se, že odepisuji později, přehlídl jsem zprávu.
Z minulé aplikace koktejly mám zkušenost, že aplikaci stahovali i z jiných zemí, protože se objevovala na prvním miste, a protože aplikace je pouze v češtině, tak ji následně hodnotili jednou hvězdičkou. Proto sem nechtěl u této aplikace nikoho uvádět v omyl a omezil jsem ji pouze na CZ a SK. Bohužel je pravda, že takovouhle situaci jsem úplně nedomyslel a nevím jak ji řešit.

Милан4еха

19.7.2017 9:58

Vratislav Zámiš: ….. viz FCB

RSS (komentáře k článku)