Menu

Držte si klobouky, Android RoadShow 2014 startuje!

Android RoadShow náhled

I letos se chystáme vyjet na akci, která nemá v České republice obdoby. Držte si klobouky, Android RoadShow 2014 míří do vašeho města! ARS logo Přípravy Android RoadShow 2014 jsou již v plném proudu. První město, do kterého náš androidí tým zamíří, bude Ostrava, kde se budeme moci společně setkat v sobotu 31.5.2014. Jste fanouškem operačního systému Android a zajímají vás ty nejnovější technologické hračky? Koukáte stále po novém telefonu? Zajímají vás novinky z oblasti chytrého příslušenství? Pokud ano, tak je pro vás tato akce jako stvořená! Přivezeme vám nejnovější telefony/tablety/příslušenství, nezapomeneme ani na chytré brýle Google, létající drony či robotické koule ovládané telefony. A to není vše, kromě toho se budete moci setkat s odborníky z praxe, kteří si pro vás přichystali zajímavé přednášky. Navíc si díky účasti na Android RoadShow budete moci zasoutěžit o hodnotné ceny! Pokud se na akci chcete podívat, tak neváhejte a zaregistrujte se na ní. Kapacita návštěvníků je omezena, proto se držte starého dobrého přísloví – kdo dřív přijde, ten dřív mele.

registraceHome

10 hlavních důvodů proč přijít na Android RoadShow 2014

  • TOP telefony a příslušenství na jednom místě.
  • Možnost vyzkoušení největšího technologického hitu – Google GLASS.
  • Soutěže o chytré telefony, příslušenství a další úžasné ceny.
  • Spousty zajímavých přednášek a prezentací.
  • Létající droni, robotické koule i jiné vychytávky.
  • Android Chytré Hodinářství – všechny chytré hodinky pohromadě.
  • Game Hall – zahrajte si hru a vyhrajte hlavní cenu.
  • Miss Android RoadShow – soutěž pro dívky o hodnotné ceny.
  • Poradna Svět Androida – nevíte si s něčím rady? Nevadí, poradíme vám.
  • Android Shop – kupte si trička, polštářky, samolepky…

ARS 2014 background

Kam se za vámi chystáme?

První dvě města jsme pro vás vybrali sami. První naše zastávka bude v Ostravě, ve které se budeme moci společně setkat již 31.5.2014. Akce v Ostravě startuje od 9:00 v hotelu Clarion. Druhá zastávka bude ve hlavním městě – Praze. Zde se společně setkáme přibližně o dva až tři týdny později. O dalších městech, které navštívíme na podzim (září, říjen, listopad), budete moci rozhodovat vy – čtenáři. O hlasování dalších zastávek Android RoadShow 2014 vás včas informujeme, ale už nyní můžete informovat své kamarády, protože přijedeme do měst s největším počtem hlasů. Nalaďte se do dobré nálady a přijďte se s námi bavit a vyhrávat. Registrace pro Ostravu – 31. května 2014, od 9:00 v hotelu Clarion je již otevřena!

Ostrava Android RoadShow

registraceHome

Na co se můžete těšit

Stejně jako každý jiný rok, i letos se můžete těšit na akci nabitou zajímavým programem, technologickými novinkami i spoustou soutěží.

TOP mobilní zařízení

Na akci Android RoadShow si budete moci osahat všechny technologické novinky pod jednou střechou. Kromě těch nejlepších mobilních telefonů a tabletů na vás budou čekat tablety, hračky jako robotické koule Sphero, létající droni či nejočekávanější technologická novinka – samotné chytré brýle Google GLASS, které si budete moci osobně vyzkoušet a posoudit, jaké jsou.

Android-RoadShow-Plzen-Google-Glass1 Android-RoadShow-Plzen-Google-Glass3 Android-RoadShow-Plzen-HTC-4 Android-RoadShow-Plzen-Samsung19

5minut panelova_diskuze

Na Android RoadShow se budete moci pohodlně usadit a poslechnout si přednášky opravdových odborníků z oblasti mobilního systému Android. Dozvíte se tak například, jak využít svoje mobilní zařízení naplno, co to je a k čemu slouží chytré příslušenství, brýle Google GLASS a jiné vychytávky. Kromě toho se budete moci zapojit do panelové diskuse, ve které se sejdou všichni přednášející a zástupci partnerský firem. Během 30 minut budete mít možnost zeptat se na vše, co vás zajímá – otázky na tělo povoleny!

Roadshow diskuse Roadshow diskuse 2

smartfit

Baví vás stereotypní styl života? Každý den do práce či školy a úmorné sezení na židli za stolem? Pokud ne, tak pro vás máme řešení. Přijďte na Android RoadShow a podívejte se na technologické novinky z oblasti fitness příslušenství. K vidění bude široká škála různých sportovních náramků, měřičů tepu a mnoho dalšího. Možná právě to vám změní váš dosavadní styl života.

fitness

chytre_hodinarstvi

Kromě chytrého příslušenství, které vám měří vaši každodenní aktivitu, jsme si pro vás na letošní Android RoadShow přichystali možnost vyzkoušení chytrých hodinek. A že nebudou chybět žádné TOP chytré hodinky na dnešním trhu. Přijďte se sami přesvědčit a vyzkoušet si hodinky na svém zápěstí.

Sony SmartWatch 2 (2) samsung-gear-2 (1)

                          game_hall

Na našich TOP mobilních zařízeních si stejně jako každý rok budete moci zahrát ty nejlepší a nejzábavnější hry. Pro ty nejlepší z vás jsme si připravili speciální ceny. Chcete si hrát a vyhrát? Pokud ano, tak neváhejte a přijďte na jednu z našich zastávek. Více měst, větší šance na výhru!

Roadshow Gamehall 2 Roadshow Gamehall

          smart_home

Chytrá domácnost je velmi žhavým tématem posledních několika měsíců. To, že se jedná o velmi aktuální téma ukazuje i strategie společnosti Google, která se do tohoto odvětví pustila vší silou. Na akci Android RoadShow budou k vidění ty nejzajímavější novinky, jako je chytrý termostat, chytrá žárovka nebo inteligentní zásuvky. Zajímá vás, jak budeme žít za několik let?

android@home-1024x640

poradna_sa

Nevíte si s něčím rady? Trápíte se s některými problémy, které vám vaše mobilní zařízení přichystalo? Pokud ano, tak pro vás máme dobrou zprávu. Na akci Android RoadShow jsme pro vás přichystali speciální místo, na kterém vám bude náš androidí tým plně k dispozici a vaše problémy se pokusí vyřešit. Proto neváhejte a přijďte konzultovat jakýkoliv váš problém.

android-training

           vodotesny_svet

Jedna z nejzajímavějších inovací poslední doby je jistě stále se rozšiřující vodotěsnost mobilních zařízení. Po společnosti Sony se do tohoto odvětví pustil i Samsung. Zajímá vás, jestli je určitý mobilní telefon opravdu vodotěsný? Pokud ano, tak si to budete moci jistě vyzkoušet na akci Android RoadShow, na které jsme pro vás pro tento účel přichystali speciální místo. Přijďte navštívit náš vodotěsný svět a zahrát si s telefonem na potápěče.

Sony vodotěsnost

souteze

K nabitému programu, plnému zajímavých přednášek od lidí z praxe, možnosti vyzkoušet si největší technologické novinky a mnoho dalšího, jsme pro vás připravili pořádnou porci různých soutěží. Ceny jsou každoročně zajímavější! V každém městě budete mít možnost vyhrát několik velmi hodnotných mobilních zařízení. Proto neváhejte a vyrazte se svou drahou polovičkou nebo rodinou, šance na výhru se vám tím zvyšuje. Třeba právě vy budete šťastným výhercem jednoho z nejlepších mobilních telefonů na trhu.

Android-RoadShowPlzen-2 Android-RoadShowPlzen-3 Android-RoadShow-Plzen-115

VIP uživatelé jako v bavlnce!

Pokud jste VIP uživatelem, tak se nemusíte obávat, že by na vás bylo zapomenuto. Obdržíte vždy něco navíc a můžete se účastnit soutěže pouze pro VIP členy. Vaše šance na výhru je tedy o mnoho vyšší, pokud máte zaplacený Premium účet! Přijďte se podívat, bavit se a my se o vás postaráme!

android premium

Kromě toho na vás čeká mnoho dalšího, na Android RoadShow 2014 si budete moci zakoupit speciální Android dárky z našeho obchodu, dát si chutné občerstvení, odpočinout si ve speciální Relax Zone, pořídit si vlastní selfie fotografii či se podívat na krásné Miss RoadShow slečny.

program

registraceHome

Jak probíhala Android RoadShow 2013?

(fotografie ze Hradce Králové, Pardubic a Ostravy v galerii na Facebooku)

Od 12. 8. probíhá hlasování o místech konání podzimní Android RoadShow!
Více informací v článku: Invaze moderních technologií zasáhne další města!!!

Komentáře

pocket

z aplikace
20.5.2014 13:23

snad budou taky pardubice

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

20.5.2014 15:32

Jane:
Bohužel to tak někdy je. A často mě i překvapí, kolik známých používá telefon tak z 10% – 20% :)

xtrackorek:
Máme s vámi počítat ve všech městech? :) Těšíme se.

pocket:
O tom rozhodnou čtenáři a uživatelé Android telefonů, ale myslím, že jedno z měst Pardubice/Hradec Králové nebo i obě mají docela velkou šanci :) Registrace do ostatních měst spustíme do letních prázdnin a uvidíme kam se na podzim vydáme.

Radim Volný

20.5.2014 17:30

Už se těším na věci od Sony :) Chci si ještě před koupí Z2 vyzkoušet a zeptat se na pár věcí. :)

SpeedEX505

SpeedEX505 0

z aplikace
21.5.2014 0:18

Hradec

NecNar

NecNar

21.5.2014 16:32

chtěl jsem se zeptat do kolika to bude toho 31.5. a kdy budou probíhat soutěže :)

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

21.5.2014 18:36

NecNar:
Plánovaný konec je kolem 16h a soutěže jsou celodenní s vyhlášením v odpoledních hodinách :) Těšíme se! Už jste pozval své kamarády, soutěžíte o tričko z limitované kolekce? :)
Registraci provedete zde: http://bit.ly/1ozQKAC

Jane

Jane

21.5.2014 20:24

hmm, tak koukám, že se do Prahy nedostanu, kamarád má v termínu svatbu, takže by to chtělo aspoň Liberec, ten taky není daleko :-)

NecNar

NecNar

22.5.2014 17:31

No registraci mám za sebou ale musim si přehodit šchtu :(

Register

register 0

30.5.2014 14:56

Už se těším…

Mojmír Štabla

30.5.2014 15:38

Dobrý den chci se zeptat jak se prokážu že jsem V.I.P. člen ?
Předem děkuji za odpověď

Mojmír Štabla

30.5.2014 15:45

A mám ještě jednu otázku musím čekat jako VIP člen v řadách..?

page

31.5.2014 18:43

Tak doufám, že se dnešní akce povedla. Byl tam prosím někdo ? Rád bych znal první dojmy.

Vitrepka

vitrepka 0

31.5.2014 20:08

Zdravím,
dneska jsem byl na akci a musím Vás pochválit. Vše jste měli skvěle vymyšlené, akorát tam byl trochu problém s jídlem…

Děkuji

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

4.6.2014 13:31

vitrepta:
Moc děkujeme za pochvalu akce samotné :)
K jídlu. Chtěli jsme vám zajistit občerstvení sami, ale bohužel hotel nám to neumožnil. Snad příště budeme mít více štěstí při vyjednávání podmínek.

Jirka

Jirka

21.6.2014 19:01

Kolik přesně lidi přišlo do Prahy?
Akce skončila a nikdo ani nezveřejnil správnou odpověď na soutěžní otázku. ):

Ondra

Ondra

10.8.2014 14:53

Je možné na Android Road Show nějakou tu elektroniku zakoupit?

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

25.8.2014 10:44

Ondra:
Omlouváme za pozdní reakci, komentáře jsme si nevšimli.
Zatím tato možnost není, ne že bychom snad nechtěli, naopak bychom uvítali…nicméně výrobci zde mají často zboží společně s PROMO stánkem a ten není vybaven účetními systémy. O této variantě zatím jednáme a možná, že někdy v budoucnu tato možnost bude.
Nyní probíhá hlasování o tom, kam se Android RoadShow vydá na podzim, a to zde: http://bit.ly/1zr0vSI
Kde by neměla chybět?

RSS (komentáře k článku)