Menu

Android RoadShow 2012 tentokrát v Plzni – letos naposled!

Naše cesta s Android RoadShow se letos pomalu chýlí ke konci. Poslední zastávkou, kde nás můžete potkat, bude Plzeň, město piva, a to již tuto sobotu (27. 10. 2012). I tentokrát se můžete těšit na nejnovější androidí zařízení, zajímavé přednášky nabité informacemi, soutěže a spoustu zábavy. Chybět nebude ani kvadrokoptéra AR.drone, robotická koule Sphero, Nexus Q, androidí MiniPC či oblíbení Angry Birds naživo.

Hashtag akce pro všechny sociální sítě je #androidroadshow.

Co je Android RoadShow a proč vznikla?

Pokud nás čtete pravidelně, pak jistě víte, že se snažíme zprostředkovávat aktuální informace o systému Android, androidích telefonech, hrách a technologiích. Je sice hezké si o tomhle všem přečíst, ale ještě lepší je vyzkoušet si vše naživo, a proto vznikla akce Android RoadShow 2012. Celou událost organizuje SvětAndroida.cz a máte zde možnost vyzkoušet si novinky od předních výrobců androidích zařízení (Samsung, HTC, Asus, atd.) a  na místě můžete klást otázky přímo zástupcům jednotlivých značek. Můžete si také popovídat s námi, s redaktory Světa Androida, vyzkoušet si nějakou z hi-tech hraček nebo se dozvědět spoustu zajímavých informací v bohatém programu přednášek.

Kdy a kde nás najdete?

Tuto sobotu (27. 10. 2012) přijedeme do Plzně a celé akce proběhne v prostorách hotelu Angelo (U Prazdroje 6, Plzeň). Program začíná v 10:00, ale už v 9:00 začínají registrace a budou otevřeny stánky výrobců, takže pokud o nic nechcete přijít, doporučujeme přijít na devátou hodinu.

Co bude k vidění?

Samsung

Největší výrobce androidích telefonů se přijede pochválit se svojí novinkou v podobě tabletotelefonu Galaxy Note II a prvním androidím fotoaparátem od Samsungu, Galaxy Camera. K vidění bude také výkonný tablet Galaxy Note 10.1 s přesným ovládáním stylusem a samozřejmě i další přístroje této společnosti, kde nemůže chybět současná vlajková loď, supertelefon Samsung Galaxy S III.

HTC

HTC přiveze ukázat svoji řadu One, takže se můžete těšit na HTC One X, One S a One V. Také zde bude k vidění novinka HTC Desire X, Desire C, další telefony tchajwanského výrobce a nebude chybět ani možnost vyzkoušet si kvalitu hudebního výstupu díky technologii Beats Audio.

Asus

Jedno z největších lákadel přiveze Asus. Bude jím nedávno představený Asus PadFone 2, který se snaží kombinovat to nejlepší ze světa telefonů a tabletů. Chybět zde nebudou ani zástupci rodiny Transformerů (Pad 300, Prime a Infinity TF700t)

Nvidia

Nvidia je díky svým Tegra čipům jedním z nejvýznamnějších hráčů na mobilním trhu a Vy se o výkonu jejích čipů Tegra 3 bude moci přesvědčit na vlastní kůži na několika zařízeních.

Mautilus

Pokud vás zajímá NFC a jeho využití v praxi, nebo byste se jenom chtěli dozvědět, o co se vlastně jedná, tak určitě navštivte stánek Mautilus, kde se na tuto technologii specializují a rádi Vám vše prakticky předvedou a vysvětlí.

Redakce Světa Androida
No a samozřejmě budeme na místě i my, redakce Světa Androida. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně Androidu, našeho portálu, nebo si jenom budete chtít popovídat, tak se na nás neváhejte obrátit. Poznáte nás podle toho, že na akci budeme jako jediní pobíhat v tričkách s logem Android RoadShow 2012. Přítomen bude i náš maskot, který už se těší, až se s Vámi vyfotí a také auto v barvách Android RoadShow.

Program

Soutěž

Tradičně si jeden z řad návštěvníků odnese z naší akce hodnotnou cenu, tentokrát se někdo z Vás stane šťastným majitelem tabletu Samsung Galaxy Note 10.1.

Registrace

Android RoadShow má pouze omezenou kapacitu, proto doporučujeme zaregistrovat se co nejdříve. Celá akce je zdarma.

Oficiální web Android RoadShow 2012

Všechny potřebné informace naleznete na stránkách Android Roadshow.

Partneři

Samozřejmě neváhejte se podělit o tuto akci s ostatními. Pozvěte kamarády, rodinu, vezměte přítelkyni, sdílejte na sociálních sítích, ať se nás v sobotu sejde co nejvíc.

Všichni z redakce se už těší. A co Vy, dorazíte?

 

Komentáře

Rades

Rades

25.10.2012 19:36

Chci se zeptat, budete plánovat příští rok Android show i v Olomouci?

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

25.10.2012 19:40

Příští rok si sami budete moct vybrat, do jakého města máme přijet. Nechte se ale překvapit :).

Stanislav Matoušek

Stanislav Matoušek

26.10.2012 9:14

Už se moc těším :-) I ten tablet by se mi líbil, ale se svým štěstím vyhraji velkou prdlačku jako obvykle :-D.

john

john

26.10.2012 10:40

mám dotaz, registroval jsem se někdy na začátku a četl jsem, že měl přijít na mail nějaký QR kód, bohužel mi nic takového nepřišlo a na stejnou emailovou adresu se registrovat již nemůžu..Jak se mám tedy prokázat, že mám registraci? děkuji

Mach4

Petr MišákAdministrátor 21

26.10.2012 11:53

john:
Netřeba se ničeho obávat, i bez QR kódu je Vaše registrace platná a bez problému se na Android RoadShow 2012 dostanete.
QR kódy slouží pouze pro zrychlení registrace, budeme je rozesílat dnes.

MM

MM

27.10.2012 21:02

Show jako taková se mi moc líbila, prezentace byly pěkné, ale nesmírně mě naštvalo, že když jsem si kolem druhé odskočil na pozdnější oběd, a vrátil se chvíli před 15 hodinou, kdy mělo proběhnout losování cen, bylo mi sděleno, že závěrečné vyhodnocení soutěží a hlasování už proběhlo a výhry už byly rozděleny. Přitom prý se některé výhry losovaly 3x, protože výherce nebyl přítomen – možná jsem to mohl být já nebo můj syn, ten tím byl velmi zklamaný… Považuji to za těžce nefér – proč teda organizátor vyvěšuje na stránkách i fyzicky v místě konání akce program s časem událostí, když ho nakonec nedodržuje? :-( Že by organizátoři neměli na svých smartphonech synchronizovaný čas?

MR

MR

27.10.2012 21:53

Ještě jsem nezažil konferenci kde by všechno naplánovaný bylo dodržený přesně…. Rozhodně bych za to pořadatele nevinila. Akce byla suprová.

Máte chodit s předstihem

MM

MM

27.10.2012 23:52

Stává se, že se něco nestihne, a pak se začíná později, ale začínat dřív, to je jako kdyby vám v kině řekli, že místo v osm začali už v půl, a že máte chodit včas. Vaše argumentace je poněkud mimo mísu.

MM

MM

28.10.2012 0:02

BTW, já přišel _s_ _předstihem_, asi 3 minuty před oznámeným termínem, který byl jak na webu, tak i papírově v místě konání. Jak velký předstih je dostatečný? Co když příště bude akce den předem, měli by lidé před místem konání akce kempovat?

MR

MR

28.10.2012 6:53

Když vypadne nějaká přednáška nebo je krátká, tak se lidem prostě neřekne, teď si dejte na hodinu kafíčko a pak začneme podle programu. Ne! jede se dál a holt pak celá akce skončí dřív.

MR

MR

28.10.2012 6:55

Ještě bych dodal váš problém, že jste přišli pozdě. Tablet si holt musíte koupit sami. Jak se říká, kdo pozdě chodí sám sobě škodí.

MM

MM

28.10.2012 11:09

Aha, takže pokud podle této logiky vypadne v kině představení, tak prostě další začně místo něj dříve? Takové věci se prostě na profi akcích nestávají, sorry, ale na “pár” už jsem byl. Tohle i obhajoba je ryzí diletantismus, propříště bych doporučoval žádný program, nedejbože s časem začátků jednotlivých částí neprezentovat, a napsat “někdy přijďte a možná něco uvidíte/uslyšíte, podle toho jak to půjde a jak se nám bude chtít”.
Tablet nemám problém si koupit sám, jde mi o princip. Syn se třeba na losování o ceny moc těšil (jako všechny děti), a byl velmi zklamaný – co mu mám říct? Že pořadatelé jsou lháři a nedodržují, co slíbí – tj. i čas, kdy co začne?
Pochybuji o tom, že většina lidí tam seděla od deseti do tří jako přibitá, nakonec někdo si chtěl pohrát i na stáncích s dalšími zařízeními a gadgety, takže i těm co byli přítomní po celou dobu, by dodržení programu nijak nevadilo. Podobný přístup bych čekal na “povinném podnikovém školení”, kdy to všichni už chtějí mít za sebou, tak když se podaří, skončí se dřív. Tady nepředpokládám, že na akci někdo šel, aby z ní co nejdříve vypadnul.

David

David

28.10.2012 11:24

Souhlas s MM

klofak666

klofak666

3.11.2012 13:14

Ahoj chci se zeptat budou fotky z Plzně?Díky

RSS (komentáře k článku)