Android RoadShow 2012 tentokrát v Plzni – letos naposled!

Výstřižek

Naše cesta s Android RoadShow se letos pomalu chýlí ke konci. Poslední zastávkou, kde nás můžete potkat, bude Plzeň, město piva, a to již tuto sobotu (27. 10. 2012). I tentokrát se můžete těšit na nejnovější androidí zařízení, zajímavé přednášky nabité informacemi, soutěže a spoustu zábavy. Chybět nebude ani kvadrokoptéra AR.drone, robotická koule Sphero, Nexus Q, androidí MiniPC či oblíbení Angry Birds naživo.

Hashtag akce pro všechny sociální sítě je #androidroadshow.

1

Co je Android RoadShow a proč vznikla?

Pokud nás čtete pravidelně, pak jistě víte, že se snažíme zprostředkovávat aktuální informace o systému Android, androidích telefonech, hrách a technologiích. Je sice hezké si o tomhle všem přečíst, ale ještě lepší je vyzkoušet si vše naživo, a proto vznikla akce Android RoadShow 2012. Celou událost organizuje SvětAndroida.cz a máte zde možnost vyzkoušet si novinky od předních výrobců androidích zařízení (Samsung, HTC, Asus, atd.) a  na místě můžete klást otázky přímo zástupcům jednotlivých značek. Můžete si také popovídat s námi, s redaktory Světa Androida, vyzkoušet si nějakou z hi-tech hraček nebo se dozvědět spoustu zajímavých informací v bohatém programu přednášek.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kdy a kde nás najdete?

Tuto sobotu (27. 10. 2012) přijedeme do Plzně a celé akce proběhne v prostorách hotelu Angelo (U Prazdroje 6, Plzeň). Program začíná v 10:00, ale už v 9:00 začínají registrace a budou otevřeny stánky výrobců, takže pokud o nic nechcete přijít, doporučujeme přijít na devátou hodinu.

Co bude k vidění?

Samsung

Největší výrobce androidích telefonů se přijede pochválit se svojí novinkou v podobě tabletotelefonu Galaxy Note II a prvním androidím fotoaparátem od Samsungu, Galaxy Camera. K vidění bude také výkonný tablet Galaxy Note 10.1 s přesným ovládáním stylusem a samozřejmě i další přístroje této společnosti, kde nemůže chybět současná vlajková loď, supertelefon Samsung Galaxy S III.

samsung-logo

IMG_4074

IMG_4080

HTC

HTC přiveze ukázat svoji řadu One, takže se můžete těšit na HTC One X, One S a One V. Také zde bude k vidění novinka HTC Desire X, Desire C, další telefony tchajwanského výrobce a nebude chybět ani možnost vyzkoušet si kvalitu hudebního výstupu díky technologii Beats Audio.

HTC-Logo

IMG_0964

Asus

Jedno z největších lákadel přiveze Asus. Bude jím nedávno představený Asus PadFone 2, který se snaží kombinovat to nejlepší ze světa telefonů a tabletů. Chybět zde nebudou ani zástupci rodiny Transformerů (Pad 300, Prime a Infinity TF700t)

Výstřižek4

IMG_3947

Nvidia

Nvidia je díky svým Tegra čipům jedním z nejvýznamnějších hráčů na mobilním trhu a Vy se o výkonu jejích čipů Tegra 3 bude moci přesvědčit na vlastní kůži na několika zařízeních.

nvidia_logo

IMG_3924

IMG_3952

Mautilus

Pokud vás zajímá NFC a jeho využití v praxi, nebo byste se jenom chtěli dozvědět, o co se vlastně jedná, tak určitě navštivte stánek Mautilus, kde se na tuto technologii specializují a rádi Vám vše prakticky předvedou a vysvětlí.

maut

IMG_3897

Redakce Světa Androida
No a samozřejmě budeme na místě i my, redakce Světa Androida. Pokud budete mít jakékoliv dotazy ohledně Androidu, našeho portálu, nebo si jenom budete chtít popovídat, tak se na nás neváhejte obrátit. Poznáte nás podle toho, že na akci budeme jako jediní pobíhat v tričkách s logem Android RoadShow 2012. Přítomen bude i náš maskot, který už se těší, až se s Vámi vyfotí a také auto v barvách Android RoadShow.

IMG_3867

IMG_4033

IMG_4152

Program

1

Soutěž

Tradičně si jeden z řad návštěvníků odnese z naší akce hodnotnou cenu, tentokrát se někdo z Vás stane šťastným majitelem tabletu Samsung Galaxy Note 10.1.

8e616ac05be5a74b5bf1acadb9cc961a–mmf250x250

IMG_4115

Registrace

Android RoadShow má pouze omezenou kapacitu, proto doporučujeme zaregistrovat se co nejdříve. Celá akce je zdarma.

reg

Oficiální web Android RoadShow 2012

Všechny potřebné informace naleznete na stránkách Android Roadshow.

Výstřižek

Partneři

Výstřižek2

Samozřejmě neváhejte se podělit o tuto akci s ostatními. Pozvěte kamarády, rodinu, vezměte přítelkyni, sdílejte na sociálních sítích, ať se nás v sobotu sejde co nejvíc.

Všichni z redakce se už těší. A co Vy, dorazíte?

Jan Slovák
O Autorovi - Jan Slovák

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)