Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 267: rally 2016, horolezec a další…

rally 2016
Pařba na víkend – tipy na Android hry 267: rally 2016, horolezec a další…
Ohodnoťte článek

Týden je fuč a vy si tak máte čas opět zkusit nějakou tu hru, kterou jsme vám v dnešní Pařbě na víkend – tipech na Android hry 267 připravili. Rally 2016 – tedy kvalitní rally simulace bude prvním pánem na holení, pak okusíme vesmírné pláně v našich „roverech“ a dále budeme šplhat do výšin. Na závěr budeme muset procházet nehostinnými dungeony, kde se s námi „párat“ nebudou, jdeme rovnou na to!

Rush Rally 2: rally 2016 jak se patří…

Možná si říkáte, proč neustále používáme výrazu „rally 2016“. To proto, abychom dali najevo, že tuto hru považujeme nejen pro tento rok, ale i obecně za jednu z TOP rally simulací na mobilní platformy obecně.

Čekají na vás šatolinové ráje na 72 tratích v 7 zemích světa. Můžete si upravovat nastavení vašeho vozu, stejně tak ovládání a řízení auta. Hra je jedna z mála, která umožňuje hrát při 60 FPS, což je velmi příjemný fakt – především pro majitele výkonnějších zařízení. Hra je kompatibilní s ovladačem a Android TV, proto by si každý měl přijít na své. Zhruba za stokorunu tak přináší studio Brownmonster rally 2016, které je samozřejmě lehce arkádové, ale přesto zábavné.

Rush Rally 2
Rush Rally 2
Cena: 29,99 Kč

Rugged Rovers

V rámci výstavy ve Science Museum v Londýně, si máte možnost zkusit virtuálně vytvořit vozítko, se kterým následně musíte na vesmírných pláních dojet co nejdále. Museum se rozhodlo tento koncept převtělit i do mobilní hry, a tak tu máme hru Rugged Rovers.

Koncept hry je opravdu primitivní kolem staticky postaveného motoru, musíte jedním tahem nakreslit karoserii vozu a následně doufat, že dojede co nejdále. Mohou a nemusí vám pomoci powerupy, ale „odfláknutý“ koncept vozu se pozná již po pár metrech, pokud chcete dojet opravdu daleko, budete muset nad autíčkem chvíli přemýšlet a z chvíle se rázem může stát hodina či dvě. Proto tuto hru zdarma od studia Science Museum, doporučujeme stahovat pouze na vlastní nebezpečí. Je chytlavá a hodně.

Rugged Rovers
Rugged Rovers
Vývojář: Science Museum
Cena: Zdarma

Climb! AMiYP Free

Hitovka posledních dní, která oslní nejen svým zajímavým názvem, ale taktéž velmi netradičním herním mechanismem.

V tom budete ovládat jakéhosi horolezce s červenou košilí. S ním se máte za úkol dostat co nejvýše, to vám však bude kazit vaše vlastní neschopnost, jak nastíní i samotné video Pařby. Ovládání je sice intuitivní, ale nebere ohledy na špatné přehmaty a špatné a pozdní reakce, proto vám hra od vývojáře Ivana Alcaide může přijít otravná, ale zábavná. Zkuste jí, případně podpořte samotného vývojáře zakoupením placené verze hry.

Redungeon

Je netradiční pojetí již mnohokrát ohrané písničky – pixelart RPG.

Zde se vám při každém spuštění hry náhodně vygeneruje nová úroveň, kterou nebude snadné projít díky nespočtu překážkám, ale i vlastním reakcím. Procházením sbíráte mince, pomocí kterých si následně můžete svého hrdinu vylepšovat – případně kupovat nové, chrabré bojovníky. Hra nabídne i endless mód a svůj starý známý pixelový kabátek, který známe i od ostatních titulů od studia Nitrome. V tomto případě si studio bude hrát s vašimi nervy zadarmo.

Redungeon
Redungeon
Vývojář: Nitrome
Cena: Zdarma+

Video Pařba na víkend 267

Pařba na víkend (Android hry)

Máte tip na povedenou hru pro Android? Podělte se s námi

  • Více tipů oddělte čárkami

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Komentáře

pds

pds

15.7.2016 8:30

a kde je pokemon ? :D

Jan Blažek

Jan Blažek

15.7.2016 9:19

pds napsal: 15.7.2016 8:30

a kde je pokemon ? :D

Pařby na víkend se dělají s jistým časovým předstihem, kvůli časové rezervě. Proto se Pokémon GO objeví, ale až v nadcházejících Pařbách. Navíc obsahu o Pokémonovi na Svět Andrioda máme i tak habaděj.

avenged

avenged

z aplikace
15.7.2016 9:20

Hned nad Pařbou…. to by bylo, aby nebylo… 😁😁

Zdenek1981

Zdenek1981

z aplikace
15.7.2016 10:00

Mam asi tyden koupeny Rush Rally 2 a musim rict ze super.
Koho bavi auta na mobilu je to jedna z nej her co muzu doporucit.
Kdo uz ma obcanku a sbira Pokemony, tomu doporucuju alespon ambulantni lecbu.

pds

pds

15.7.2016 12:08

@Jan Blažek myslel som to zo srandy. preto ten smajlík na konci vety ;)

Jan Blažek

Jan Blažek

z aplikace
15.7.2016 12:36

pds: Jasný napsal jsem to jen, kdyby to někoho napadlo napsat třeba bez smajlíku ☺

uni

uni

15.7.2016 13:43

pds: To je vcelku jedno ne? V CZ Store není, není co řešit.

Trip

Trip

z aplikace
16.7.2016 19:53

?

RSS (komentáře k článku)