Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 267: rally 2016, horolezec a další…

rally 2016

Týden je fuč a vy si tak máte čas opět zkusit nějakou tu hru, kterou jsme vám v dnešní Pařbě na víkend – tipech na Android hry 267 připravili. Rally 2016 – tedy kvalitní rally simulace bude prvním pánem na holení, pak okusíme vesmírné pláně v našich “roverech” a dále budeme šplhat do výšin. Na závěr budeme muset procházet nehostinnými dungeony, kde se s námi “párat” nebudou, jdeme rovnou na to!

Rush Rally 2: rally 2016 jak se patří…

Možná si říkáte, proč neustále používáme výrazu “rally 2016”. To proto, abychom dali najevo, že tuto hru považujeme nejen pro tento rok, ale i obecně za jednu z TOP rally simulací na mobilní platformy obecně.

Čekají na vás šatolinové ráje na 72 tratích v 7 zemích světa. Můžete si upravovat nastavení vašeho vozu, stejně tak ovládání a řízení auta. Hra je jedna z mála, která umožňuje hrát při 60 FPS, což je velmi příjemný fakt – především pro majitele výkonnějších zařízení. Hra je kompatibilní s ovladačem a Android TV, proto by si každý měl přijít na své. Zhruba za stokorunu tak přináší studio Brownmonster rally 2016, které je samozřejmě lehce arkádové, ale přesto zábavné.

Rush Rally 2
Rush Rally 2
Price: 31,99 Kč

Rugged Rovers

V rámci výstavy ve Science Museum v Londýně, si máte možnost zkusit virtuálně vytvořit vozítko, se kterým následně musíte na vesmírných pláních dojet co nejdále. Museum se rozhodlo tento koncept převtělit i do mobilní hry, a tak tu máme hru Rugged Rovers.

Koncept hry je opravdu primitivní kolem staticky postaveného motoru, musíte jedním tahem nakreslit karoserii vozu a následně doufat, že dojede co nejdále. Mohou a nemusí vám pomoci powerupy, ale “odfláknutý” koncept vozu se pozná již po pár metrech, pokud chcete dojet opravdu daleko, budete muset nad autíčkem chvíli přemýšlet a z chvíle se rázem může stát hodina či dvě. Proto tuto hru zdarma od studia Science Museum, doporučujeme stahovat pouze na vlastní nebezpečí. Je chytlavá a hodně.

Rugged Rovers
Rugged Rovers
Developer: Science Museum
Price: Free

Climb! AMiYP Free

Hitovka posledních dní, která oslní nejen svým zajímavým názvem, ale taktéž velmi netradičním herním mechanismem.

V tom budete ovládat jakéhosi horolezce s červenou košilí. S ním se máte za úkol dostat co nejvýše, to vám však bude kazit vaše vlastní neschopnost, jak nastíní i samotné video Pařby. Ovládání je sice intuitivní, ale nebere ohledy na špatné přehmaty a špatné a pozdní reakce, proto vám hra od vývojáře Ivana Alcaide může přijít otravná, ale zábavná. Zkuste jí, případně podpořte samotného vývojáře zakoupením placené verze hry.

Climb! Free
Climb! Free
Developer: Ivan Alcaide
Price: Free

Redungeon

Je netradiční pojetí již mnohokrát ohrané písničky – pixelart RPG.

Zde se vám při každém spuštění hry náhodně vygeneruje nová úroveň, kterou nebude snadné projít díky nespočtu překážkám, ale i vlastním reakcím. Procházením sbíráte mince, pomocí kterých si následně můžete svého hrdinu vylepšovat – případně kupovat nové, chrabré bojovníky. Hra nabídne i endless mód a svůj starý známý pixelový kabátek, který známe i od ostatních titulů od studia Nitrome. V tomto případě si studio bude hrát s vašimi nervy zadarmo.

Redungeon
Redungeon
Developer: Nitrome
Price: Free+

Video Pařba na víkend 267

Pařba na víkend (Android hry)

Máte tip na povedenou hru pro Android? Podělte se s námi

  • Více tipů oddělte čárkami

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Děkujeme za váš feedback!

Komentáře

pds

pds

15.7.2016 8:30

a kde je pokemon ? :D

Jan Blažek

Jan Blažek

15.7.2016 9:19

pds napsal: 15.7.2016 8:30

a kde je pokemon ? :D

Pařby na víkend se dělají s jistým časovým předstihem, kvůli časové rezervě. Proto se Pokémon GO objeví, ale až v nadcházejících Pařbách. Navíc obsahu o Pokémonovi na Svět Andrioda máme i tak habaděj.

avenged

avenged

z aplikace
15.7.2016 9:20

Hned nad Pařbou…. to by bylo, aby nebylo… 😁😁

Zdenek1981

Zdenek1981

z aplikace
15.7.2016 10:00

Mam asi tyden koupeny Rush Rally 2 a musim rict ze super.
Koho bavi auta na mobilu je to jedna z nej her co muzu doporucit.
Kdo uz ma obcanku a sbira Pokemony, tomu doporucuju alespon ambulantni lecbu.

pds

pds

15.7.2016 12:08

@Jan Blažek myslel som to zo srandy. preto ten smajlík na konci vety ;)

Jan Blažek

Jan Blažek

z aplikace
15.7.2016 12:36

pds: Jasný napsal jsem to jen, kdyby to někoho napadlo napsat třeba bez smajlíku ☺

uni

uni

15.7.2016 13:43

pds: To je vcelku jedno ne? V CZ Store není, není co řešit.

Trip

Trip

z aplikace
16.7.2016 19:53

?

RSS (komentáře k článku)