Menu

Pařba na víkend – tipy na Android hry 275: Deus Ex, motorky a další…

Deus Ex
Pařba na víkend – tipy na Android hry 275: Deus Ex, motorky a další…
Ohodnoťte článek

Vítejte u další Pařby na víkend – tipech na Android hry 275. Další výběr her hned na začátek vykopneme silnou značkou Deus Ex GO. Následně si trochu nostalgicky zavzpomínáme na 80. léta a herní automaty. Pak se pokusíme probojovat dál a na závěr okusíme trochu bizarní avšak zábavné požírání všeho okolo. Jdeme na to!

Deus Ex GO: další skvost z dílny Square Enix…

Je další hrou se série GO, tentokráte nikoliv od Nianticu a Pokémonů, ale od zavedené značky Square Enix. Hitman a Lara Croft už na našich telefonech byli, proto nastal čas okusit další důležitou značku tohoto studia a to Deus Ex.

V roli Adama Jensena budete procházet jednotlivými levely a posouvat se tak dál v příběhu. Hra vám tedy umožní projít si více než 50 příběhových sekvencí a navíc přidá i „živý“ obsah v podobě týdenních puzzlů. V jednotlivých úrovních tak narazíte na hádanky, variabilní nepřátele i augmentace či hackování. Hra je tedy před svými GO předchůdci zase o kus dál a vás bude bavit o to víc, pokud tedy investujete a hru zakoupíte za zhruba 130 Kč.

Deus Ex GO
Deus Ex GO
Developer: SQUARE ENIX Ltd
Price: 30,99 Kč+

Moto RKD dash

Vám zahraje na nostalgickou strunu, kdy jste ještě stávali u herních automatů a nechtěli odejít domů. Hra totiž převádí koncepci arkádového motocyklového závodění na vaše mobilní platfromy.

Vašim úkolem bude na začátku nastartovat a s nejlepším skóre projet určitou tratí. Následně proběhne loading a vy se posunujete na další etapu. Hra je primitivní, ale v daných chvílí může velmi silně prověřit vaše rychlé reakce. Dle slov vývojářů by hra měla běžet až na 60 FPS, což se na Nvidia SHIELD „skoro“ potvrdilo. Celou hrou vás bude doprovázet deep trance soundtrack a proto stojí tuto hříčku od studia RKD zone zdarma vyzkoušet a vrátit čas zas na chvíli zpět do dob „automatových“.

Moto RKD dash
Moto RKD dash
Developer: RKD zone
Price: Free

Brotherhood of Violence II

Je bojovou a zároveň příběhovou hrou. Kde budete muset protivníky drtit pěstmi, kopanci a jednotlivými komby.

Na začátku si upravíte postavu a její bojové umění dle svých představ a následně jste vrženi do příběhu, kde Vám Big Boss unesl bratra, aby získal vaši pozornost. Vy ho tak jdete zachránit nehledíc na lámání kostí a výstřiky krve. Grafika, stejně tak dabing hry působí velmi amatérsky a i samotné ovládání není dvakrát růžové, pokud však hledáte obstojnou bojovku s příběhem, mohli byste této hříčce za zhruba 110 Kč od studia Realtech VR přijít na chuť.

Brotherhood of Violence Ⅱ
Brotherhood of Violence Ⅱ
Developer: Realtech VR
Price: 84,99 Kč+

PEACH BLOOD

Je na první pohled bizarní hrou, kterou ani nemá smysl vyzkoušet. Opak je pravdou a pod samotnou bizarností se skrývá chytlavý a jednoduchý koncept, který může připomenout třeba diep.io.

Ve hře budete hrát za stvoření podobné „natáhlému vejci“ Vember. Spolu s ním budete chodit po mapě a snažit se požírat menši Vembry než jste vy. Pokud narazíte na většího Vembera, budete sežráni vy sami. Celý koncept posléze doplňují další věci, které můžete pozřít. Ať to jsou houbičky s kladným či záporným efektem, nebo mince, které tímto způsobem sbíráte. PEACH BLOOD je tedy nesmírná zábava a opravdu doporučujme zde nějaký ten čas nechat, pokud se vám žádná předešlá hra dnes nelíbila. Samotný kousek najdete v Obchodu Play od studia Lard Games zadarmo.

PEACH BLOOD
PEACH BLOOD
Developer: Lard Games
Price: Free+

 Video Pařba na víkend 275

Pařba na víkend (Android hry)

Máte tip na povedenou hru pro Android? Podělte se s námi

  • Více tipů oddělte čárkami

Děkujeme za zhlédnutí dnešní Pařby na víkend a sledujte Svět Androida i nadále, ať vám žádný další budoucí tip neunikne!

Dejte nám do komentářů vědět, jak se vám pořad Pařba na víkend líbí, případně přihoďte i nějaký zajímavý tip na hru.

Komentáře

Trip

Trip

z aplikace
9.9.2016 12:57

?

RSS (komentáře k článku)