Action Launcher přináší nové funkce nejen z Androidu Oreo

Podívejte se jaké Action Launcher přináší nové možnosti nastavení aplikace.

Populární aplikace Action Launcher se těší velké oblibě mezi fanoušky. Oblibu si aplikace uchovává zejména díky vývojáři Chrisi Lacymu, který přidává stále nové a nové funkce. Podívejte se jaké Action Launcher přináší nové možnosti nastavení aplikace.

Action Launcher přináší nové možnosti nastavení

Action Launcher se dlouhodobě těší oblibě mezi uživateli. Je to především řešení, pokud se vám nelíbí grafická nástavba a funkce vašeho přístroje. Tento launcher vám nabídne uživatelské prostředí, které můžete libovolně upravovat. Včera byl konečně představen nový Android Oreo a Action Launcher ihned již s předstihem adoptoval některé jeho prvky.

Mezi jednu z novinek patří i možnost vybarvení aplikací a notifikačních teček. Více se tak jejich barva může odrážet a pasovat k barvě pozadí. Notifikační tečky jsou například prvky Androidu Oreo. Notifikace se vám už tak nezobrazují pouze na horní liště, ale nově i přímo v pravém horním rožku na ikoně příslušné aplikace. Další novinkou je také widget určený k vyhledávání, který nyní můžete umístit na libovolné místo domovské obrazovky.

action-launcher-prinasi-nove-funkce-aplikace-android

Další z novinek je nastavitelnost průhlednosti složek a aplikací. Přibyl také nový widget počasí určený systémům Android 6.0 a vyšším verzím. Verze 27 Action Launcheru toho nabízí mnohem více. Action Launcher je dostupný zdarma, dá se ale také pořídit placená Pro verze, která zpřístupňuje více funkcí.

Action Launcher
Action Launcher

Používáte v telefonu nějaký launcher? Jaký a proč?

Zdroj: androidcentral.com

Radek Toman
O Autorovi - Radek Toman

Býval dobrým školitelem jednoho nejmenovaného elektra, ale namísto toho, aby využili jeho znalosti, zabili vášeň k elektru, kterou miloval. Obviněn ze zrady nyní projíždí Světem… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)