Menu

5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů #163: Xiaomi hračka, pouzdro na kameru a další

Po týdnu jsme tu znovu s dalším dílem oblíbeného seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů. Dnes na vás čeká Xiaomi hračka, pouzdro na akční kameru nebo šikovná powerbanka.

1) Xiaomi hračka proti stresu

Čínskou společnost již není potřeba představovat – je tu s námi již několik let a kromě oblíbených smartphonů nabízí výrobce i spoustu dalších zajímavostí. Jednou z nich je i Xiaomi hračka proti stresu. Ta připomíná na první pohled jakousi stavebnici Lega a v podobné podobě i dorazí při zakoupení. Xiaomi hračka však po sestavení tvoří pomůcku, se kterou si můžete v ruce “hrát” a pomůže pro zahnání nudy nebo když jste nervózní. Xiaomi hračka se může hodit do sbírky i fanouškům tohoto čínského výrobce.  Další zajímavé produkty ve slevě najdete na naší stránce s Gearbest slevami.

Cena: 110 Kč (GearBest)

2) Pouzdro na akční kameru

Pokud vlastníte akční kameru nejen od výrobce SJCAM, může se vám hodit šikovné pouzdro pro její snadný přenos. Do něj umístíte nejen samotnou akční kameru, ale i další potřebné příslušenství jako vodotěsný kryt, baterii, selfie tyč, paměťové karty a další. Díky polstrování a tvrzenému obalu budou útroby pouzdra při přenášení v bezpečí. A cena je znovu velice příznivá.

pouzdro na akcni kameru-nakupy v cine

Cena: 109 Kč (GearBest)

3) 28000mAh powerbanka s rychlonabíjením

Vyrážíte na delší cestu a budete potřebovat pořádný zdroj energie pro vaše mobilní zařízení? Co takhle powerbanka s kapacitou 28 000 mAh, třemi USB výstupy a podporou rychlonabíjení? Přesně takový je náš další tip. Dvojice USB výstupů nabídne až 2,4 A, třetí výstup si pak poradí dokonce s rychlonabíjením Qualcomm Quick Charge 3.0. Díky displeji se vždy dozvíte aktuální kapacitu powerbanky.

VINSIC VSPB402B – vlastnosti

 • kapacita: 28000 mAh
 • články: 18650
 • USB QC 3.0 výstup: 5 V 3 A, 9 V 2 A, 12 V 1,5 A
 • USB výstupy: 5V 2,4 A

VINSIC VSPB402B-cinske obchody

 

xiaomi kamera do auta-zbozi z ciny

Cena: 937 Kč (GearBest)

4) Bezdrátová nabíječka a stojánek

Na trhu není velké zastoupení smartphonů s podporou bezdrátové nabíjení, jedná se však o velmi šikovnou funkci. Pokud váš smartphone takovou funkcí disponuje, hodí se i zakoupit bezdrátovou nabíječku, která nebývá standardní součástí. Tento tip představuje nabíječku, která poslouží zároveň i jako stojánek telefonu. Při nabíjení tak budete mít svůj smartphone na očích. Díky konstrukci lze navíc nabíječku i snadno přenášet v případě potřeby.

bezdratova nabijecka-eshop v cine

Cena: 487 Kč (GearBest)

5) Infraport do USB-C

Některé mobilní telefony jsou vybaveny infraportem, který poslouží k ovládání dalších spotřebičů v domácnosti. Mobilní telefon se díky tomu může rázem proměnit v dálkový ovladač. Pokud váš telefon touto technologií nedisponuje, řešením je přídavný infraport, který lze zapojit do USB-C. Při použití příslušné aplikace pak dokážete i z vašeho mobilního telefonu ovládat například televizi, DVD rekordér nebo klimatizaci.

usb-c infraport-nakupy na internetu

Cena: 176 Kč (Aliexpress)

Soutěž: Pošli nám svůj tip na čínské zboží a vyhraj zajímavé ceny!

Tento článek vznikl jako pokračování návodu Jak nakupovat z Číny. Zajímavých zboží v čínských obchodech jsou desítky až stovky, proto bychom chtěli ve stejném duchu pokračovat i nadále. Jelikož je o tento seriál velký zájem, rozhodli jsme se odměnit čtenáře, kteří pomohou s jeho tvorbou. Každý, kdo pošle šikovný tip, který použijeme v našem seriálu, se zařadí do soutěže. Vyhrají pak tři čtenáři, kteří zaslali nejvíce tipů, které použijeme v některých z nadcházejících dílů.

O co budeme hrát?

xiaomi nabijecka-tipy z ciny


K odeslání svých tipů do dalšího dílu využijte soutěžní formulář.

--->Pro hlasování je potřeba se přihlásit!<---

5 tipů na zajímavé zboží – pravidla soutěže

 1. Soutěž pořádá server www.svetandroida.cz.
 2. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky a Slovenska.
 3. Do slosování budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno a příjmení, e-mail, odkaz na zboží) a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 4. Každý 10. díl budou vybráni 3 výherci (ti, kteří zašlou nejvíce tipů, které se objeví v našich článcích), které budeme kontaktovat na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry.
 5. Vyhlášení proběhne po 170. díle seriálu v samostatném článku.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit vícekrát, ovšem vždy s odkazem na jiné zboží. Duplicitní a podvodné záznamy budou ze soutěže vyřazeny, stejně tak účty založené pouze za účelem soutěže.
 7. Ze zákona se na výhry nevztahuje záruka.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.
 9. V případě, že výherce na informační e-mail o získání výhry neodpoví do 72 hodin od odeslání, bude automaticky vybrán výherce jiný a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

  Předchozí díly seriálu 5 tipů na zajímavé zboží z čínských obchodů

  Který z našich tipů vás zaujal nejvíce?

 

Komentáře

Ja_som

ja som 10

11.7.2018 6:21

5) Infraport do USB-C
Bohužiaľ nie je skladom, mohli ste to čeknúť pred zverejnením článku a trebárs ho presunúť do budúceho, ak bude na sklade.

Radeg

radeg 33

11.7.2018 6:41

@ja som:
Děláš jakoby tu byl pouze Gearbest a nic jiného a Ty neuměl kliknout jinde než na naservírovaný odkaz.

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 26

11.7.2018 6:51

ja som
Moc díky za upozornění, doplnil jsem Aliexpress.

R.i.f

r.i.f 5

11.7.2018 7:31

Škoda že infra se neumí učit signál od ovladače , který není na seznamu (můj set top box)

Tonislav

Tonislav 0

11.7.2018 10:24

Skoda ta bezdratova nabijecka za 115 korun … Nejak tam houpla cena ;)

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 26

11.7.2018 10:27

Tonislav
Máte pravdu. Díky. :)

Synus

Petr Petřík 4

11.7.2018 13:35

A nebo IR do 3,5jack: https://goo.gl/9gVKex

Shark.jd

Jan Dolejšexternista 26

11.7.2018 16:06

Petr Petřík
Moc díky za tip, také možnost. :)

Radeg

radeg 33

11.7.2018 19:28

@Petr Petřík:
Dobrý tip. Tento konkrétní. Obzvlášť na webu Svět androida, když zrovna toto udělátko je pro pouze iOS.
A popravdě, pro Androida jsem při rychlém hledání ani nenašel. Ale prolétl jsem to fakt rychle.

RSS (komentáře k článku)